arsenalman

Opravdu si s tímto nikdo neví rady??

Jaký je objem půdního prostoru střechy tvaru pravidelného čtyřbokého jehlanu o délce postavné hrany 4,2 m, je –li velikost odchylky boční hrany od roviny podstavy 66°.

Nejlepší odpověď
badisko

No nekteri by i vedeli …ale domaci ukoly za jine ze zasady nedelaj…:D

Další odpovědi
anonym

Broučku, ono není tak podstatné, zda si s tím víme rady my. Je to Tvůj úkol a informace k jeho vypracování máš. Chce to jenom chtít a dokážeš to.
Radila jsem v podobných případech už několikrát: namaluj si to.
Doplňuji:
Jo a ještě něco – opakování otázek se na zdejším servru bere jako podvádění. Tak to příště nedělej.