Smackdown

Opravdu se dá přečíst člověk podle chůze?

Chůze hodně prozradí?

Odpovědi
Kepler

No, když má draka jako vidle, tak jednoznačně 🙂. Ale dá se hodně odhadnout, zda jde člověka energického, nebo flegmatika a tak podobně. Kdo zná dobře řeč těla, dozví se víc.

still

Myslíš povahu a její typ? Jen v hrubých rysech a vždy půjde jen o odhad, do chůze se hodně promítají emoce a aktuální psychický stav. Jestli myslíš identifikaci člověka podle chůze, tak ano, taková technologie existuje a už je aplikována v praxi na záznamech z kamer. Chůze člověka je něco jako otisk prstu.

Drap

Přečíst se dá, ale jen částečně. Z tváře vyčteš podstatně více.

louskáček

Domnívám se,že z chůze(držení těla ) se dá vyčíst pouze funkce nervové soustavy,nikoli povaha.Takový feťák když je nabuzený má páteř nataženou jak kdyby mu chtěla uletět hlava která vlaje za tělem.Naproti tomu staří lidé jsou v předklonu neboť vůle by chtěla ,jen to tělo naopak táhnou za sebou.Opilec je zase takový vláčnější neb se ty signály alkoholem oslabují.„To jsem šel do kolen“ Prostě se Vám v hlavě rozsypal domeček z karet a projevilo se to i na držení těla.Dobře je to vidět i na rozdílech v projevech třeba při tanci,kdy ženy se snáze uvolní a na nahrazují své signály hudbu,oproti mužům kteří se snaží mít vše více pod kontrolou a pohyby pak nejsou tak ladné.