zjentek

Opravdu je ten Cimický takový dravec/predátor?

28 znásilnění?

Já bych tedy rozhodně nechtěl někomu křivdit či stranit, ale… Nebude třeba již ve XXI. století nejvyšší čas důkladně se zamyslet nad psychickým zdravím žen a případně změnit dosud platné EU normy (pokud existují) které by ženské zdraví definovaly? Nebo u ženy půjde prostě jen o člověka č.2? Se všemi jeho právy, či dokonce s právy člověka libovolného čísla? A tečka? That's it? (Číslování typu člověka může být nedej bože přece i v jiném pořadí, na př. rodič č. 1 může být člověk č. 2, ale třeba i 1/1, variací na výběr bude mnoho, ale… nerad bych byl cinický.)

(Asi si jen více než ostatní dovedu představit, JAKÉ DŮSLEDKY by pro pana doktora mělo takové prosté, otevřené nahlédnutí do jinak dobře utajených koutů jejich duší 🤷‍♂️, tak mne případně vyveďte z omylu.)

Odpovědi
aevul

To ví jen on a nám tu odpověď dá až soud.

Ad zbytek, nedokážu posoudit, protože přestože jsem to četl dvakrát, netuším, na co se ptáš.

aliendrone

Hmmm, možné to JE. Moje mladší starší chodila do sboru Kulínského a z něj se taky vyklubal pedofilní dobytek. To víš že jsem se jí hned ptal, jestli také na ni něco zkusil. Prý ne, ale to přičítám tomu, že ji po zkoušce často vyzvedával vati. A ten když ti potřásl rukou, tak tě bolely klouby ještě druhý den. ;) :)

Ale je mi jasné NA CO narážíš. Víš, sám v tomhle nemám dostatečně jasno ani ve svém věku. Dodnes jsem neporozuměl tomu, KDY žena říká NE, ale myslí ANO a očekává, že překonáš její chabý odpor (a pokud tak neučiníš, budeš za debila) oproti tomu, když říká NE a MYSLÍ NE a její odpor je STEJNĚ CHABÝ. To by se z toho jeden potento, asi většina chlapů tohle zná. Je prostě FAKT, že si ženy samy v tomto ohledu kálí do vlastního hnízda. :(

Nicméně nejsem na světě první den a VÍM, že znásilnění (tedy ve smyslu jak ho chápu JÁ, což je DŮLEŽITÉ!) si prožila odhadem každá cca třetí žena. Jen se tím nechlubí a to často DOKONCE ANI KAMARÁDKÁM. Jenže znásilnění jak se chápe DNES, eh, jsem na tom stejně jako ty, hlava mi to nebere.

„No já jsem ho sváděla, ale vlastně jsem nechtěla, teda ze začátku ano, ale pak jsem si to rozmyslela, ale nebránila jsem se, protože jsem se bála blábláblá…“ :(

Přirozeně že nemohu vědět JAK to bylo doopravdy. Ale ohledně potenciálu agrese mám celkem slušný odhad (to víš, život mě naučil) a Cimický podle mne NENÍ typ agresora, který by si prosadil svoje čistě SILOU. Celkem jistě tam MUSELA být větší či menší míra kooperace ze strany těch žen (nedostatek odporu apod., viz předchozí odstavec). Tedy POKUD to je pravda a ne jen další okurková sezóna. Dnes bych se vůbec nedivil, kdyby šlo jen o mediální humbuk za účelem zviditelnění se. :(

A k tomu tvému cituji: „nerad bych byl cinický.“ dodám > nechceš-li být cynik, tak se dej na KLINIK (clinic)! Tobě URČITĚ nemusím vysvětlovat vocogo, venkoncem odborník na C-stringy (twl, DODNES si to pamatuji! :D ) zná jistě i ONAČEJŠÍ věci. ;) :D :D

zjentek

Aevul, takže systém = spravedlnost. Rozumím ti.

Ad zbytek, celkem dobře tě chápu. Není to tak, že svět opouštíme s vědomím pochopení všeho. Ne. A je třeba se s tím smířit a žít 🤷‍♂️

aevul

zjentek: spravedlnost… Spravedlnost je ideál, ale ne vždy dosažitelný. Soudí lidé a lidé jsou… no, jen lidé. Jsou moudří, omylní, ovlivnitelní a tak dál. A stejně tak jsou jen lidé i advoláti. Když má lump peníze, může si zaplatit chytřejšího, zkušenějšého, specializovaného, vyčuraného, bezskrupulozního advokáta, který toho nezkušeného roznese na kopytech, přestože ten zastupuje skutečně poškozeného, ale chudého. Kdybych pak měl sázet, vsadím na zkušenost, ne na spravedlnost.

Ad pochopení, já se s tím smířil, že nikdy nebudu rozumět všemu. Stačí mi, že rozumím tomu, čemu rozumět musím, nebo čemu rozumět chci.