Rokio

Opravdu je aktivní blbec horší než třídní nepřítel?

Žák, který má ve třídě roli šikanátora, nebo je drzý vůči učitelům, je podle mě daleko horší než student, který svojí snahou a pílí něco neúmyslně pokazí.

Co myslíte vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aliendrone

ano

ANO, to je stará známá pravda. I když v dobách mého mládí jsme místo „aktivní blbec“ říkali „iniciativní blbec“. BTW jedno z mála užívaných rčení lidem, které režimu nevadilo (což je s podivem, třeba s ohledem na soudruha Bilaka). ;) :D :D

Zato takových, ze kterých mohly být potíže bylo jako máku. Příklad:

  1. Nemysli!
  2. Když myslíš, tak nemluv!
  3. Když mluvíš, tak nepiš!
  4. Když píšeš, tak se nepodepisuj!
  5. Když se podepíšeš, tak se NEDIV! :D

Je to sice 30+ let staré, ale nepřipomíná ti to něco? ;) :)

Další odpovědi
led

jiná odpověď

Jedine v prípade že nosí pritom insignie ozbrojených síl veľmocí.
Rokio, nikdy sa nespoliehaj na druhých, ak ide o „zachovanie rodu“.
Oba uvádzané typy sú nebezpečné. Ak máš pocit, že ich deštruktívnej činnosti dokážeš zabrániť, či už priamo, alebo pomocou ďalších, urob to.
Pokiaľ si jeden z uvedených žiakov, jednoducho „bojuješ na nesprávnej strane“, „vylez z kopřivy, ať se nespálíš“.

_Bůh_

ne

To jsou řeči třídního nepřítele. Nedivím se, že tuto roli ve třídě zastává šikanátor.

paul1

jiná odpověď

Jak kdy.

led

alien… ja som myslela, že tá uvedená myšlienka je omnoho staršia a nepochádza z hvizdnej ríše… krajčír je v tom nevinne, on len opakoval, čo počul od starších a… silnejšich.

aliendrone

led>>> Ó mňamkavý marshmallownku, připoměla jste mi jeden zapomenutý…

Otec se synem sledují v TV pohřeb prezidentna Svobody. Synek se ptá:
„Tati, proč vezou tu rakev na lafetě děla?“
„To proto, že soudruh prezident byl voják.“
„Aha, takže soudruha Bilaka povezou na šicím stroji?“
°) :)