Opět Vodofone – poradíte mi?

Dříve,než se spojím s operátorem,chtěl bych zjistit,zda se i u vás,kteří máte Vodofone,jestli se vám stává,že někdo,kterého máte uloženého v mobilu,vám volá,ale u vás telefon mlčí,jen se objeví ,že máte zameškaný hovor???
Nebo to je závada v mobilu,konkrétně Samsung C 3050 ?!
Doplňuji:
Pro úplnost: mám spoustu jmen,ale pouze u dvou se to projevuje a u jednoho dokonce nedostanu esemesku,i když vím,že mi ji posílá.

Odpovědi
SajmonModer

To bude asi v telefonu, barbakane.

kocickaaa

mám vodafone. nestává se mi to. ..

stana73

Můj přítel má taky Samsung a stává se mu to,když mu volá moje dcera.Taky na to nemůžeme přijít.Máme ale t-mobile.Bez jakéhokoli zvuku se mu objeví zmeškaný hovor.

roxy52

U nás se to stává dost pravidelně a to když se náš mladej někde zdrží dýl,než bylo domluveno a já mu volám,tak tvrdí,žádný hovor,ani SMS od nás nedostal:))

Vodafone

Dobrý den,
doporučujeme dát SIM kartu do jiného telefonu a vyzkoušet volání, které v Samsungu C3050 nefunguje. Pokud se bude situace opakovat, poznamenejte si datum, čas a případně další detaily a kontaktujte operátora na *077. Technici se na to podívají.
Martina, Péče o zákazníky

Zdroj: www.vodafone.cz