Zanzare

Opar na rtu – jak se ho zbavit?

Po horečce se mi udělal opar neznáte někdo prosím jak jse ho rychle zbavit

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradil-by-nekdo-co-na-opar

Další odpovědi
panenka

Na opar mi pomohla mastička Duvira koupíte jí v lékarně bez předpisu 3krát denně si ten koutek mažte a do týdne máte opar pryč.

oskar

Ja použivam mastičku Kosmin.Volně prodejna volně v lekarně.

Nave

říka se,že bud pasta na zuby,nebo prodávají takové prusvitné pasky na opary.
co mě pomáha,to prý říkavala babička mé mamky,že je dobré máslo a opar si potřít nebo když se vaří tak jak se usazuje pára na oknech tak ta pára z toho okna.
mě pomáhá to máslo,tu páru jsem nezkoušela.

EDA

ZDAŘILE VYZKOUŠENÉ JE POTÍRÁNÍ OPARU OLEJÍČKEM TEE TREE, KTERÝ ZAKOUPÍTE V LÉKÁRNĚ. TENTO OLEJ OPAR VYSUŠÍ A NEDOVOLÍ MU VYKVÉST. JE TŘEBA ALE NA NOC NATŘÍT PŘES OLEJÍČEK I BALZÁM NA RTY, PROTOŽE HODNĚ VYSUŠÍ A KŮŽE BY MOHLA PRASKAT.

anonym

Vidím,že co člověk,to názor.U mě funguje bezchybně Placenta.

Greneia

Opar je známkou špatného imunitního systému. Doporučuji vyzkoušet bylinky, pokud býváte často nemocný.

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz

roxy52

Mě pomohlo aloe,nebo Framikoin (možná to píšu špatně).

Málče

Mě na 100% zabírá mastička KOSMÍN na rty a odvar z meduňky, kterým si opar potírám. Je dobré k tomu užívat RIBOFLAVIN(vi­tamín B2)

Lukynekk

Já mám ten opar po celé puse a nevím jak jse ho zbavit.Prosím pomocte. x))

PS:Pište na můj €-mail bufek13@seznam.cz
Děkuji ;))

Lukynekk

Nevíte jak se zbavit oparu na rtech ?Já mám takový jiný opar je po celé mojí puse a ani nemůžu mluvit.Takže prosím pomocte.

PS:Pište na můj €-mail. bufek13@seznam.cz
Děkuji ;)