Avatar uživatele
anonym

Poradil by někdo co na opar????

Udělal se mi v noci opar na rtu,asi z nervů. Máte někdo radu co na to,nemám na mysli drahé mastičky,ty znám,zajímá mě něco přírodního,no prostě hlavně aby to bylo levné a pomohlo to. Díky všem za jakýkoliv tip. Bolí to jako čert.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Marky71

Existuje ještě dělaná mastička v lékárně, stojí 25 Kč a opravdu funguje skvěle. Jinak to chce výrazně do sebe cpát vitamin B. Pro zaschnutí doporučují zubní pastu..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mám velmi dobrou zkušenost s Placentou.Čistou!
Žádná směs(s jelením lojem).Je to ve formě rtěnky,vydrží(mně)str­ašidelně dlouho,stojí(stá­la)cca 30–40 kaček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
libunna

Začínající opar potřít sojovou omáčkou. Vždy to zabralo.Pozor jen na začínající opar, kdy je pod kůží cítit, že se něco klube.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

na opary jsem si koupila v lékarně mastičku DUVIRA potíráte si to místo 3 krát denně a do týdne ho máte pryč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já můžu vřele doporučit obyčejnou zubní pastu, se kterou si denně čistíte zuby! Trošku pasty rozmázněte na opar a nechte co nejdéle působit-čím déle budete mít pastu na oparu, tím lépe. ;o). Přeji brzké vyléčení :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já zubní pastu nedoporučuji. Používala se dříve na ochranu, ale zubní pasty mají složení určené k čištění a bělení zubů.
Já zpočátku (co jedříve) používám líh (lékárna)- opatrně zlehka, aby nepraskl a líh se nedostal dovnitř, pak to šíleně pálí, po zaschnutí, to je po lihu brzy se vytvoří stroupek a ten, aby nepraskal zvláčňuji Framykoinem. Ten hojí i vyživuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

moje kamarádka to udělala trochu jinak a opar jí skutečně zmizel prakticky okamžitě.. Udělala si vývar z heřmánku, namočila si sním papírový kapesník a opar si tím furt potírala opatrně..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rozarka

mám zkušenosti se zinkovou mastí z lékarny.Vysuší a vyléčí,ale je trošku sladká,když ji dostaneš do pusy,ale zaručeně pomůže.P.S. 30 Kč mi zašli na uvedenou adresu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Take existuje mastička KOSMIN take propolis v lihovem roztoku,ja jsem si koupil v lekarne HEMAGEL stoji 150 kč.je na všechna poraněni včetně oparu,je to super vyplati se ty penize za to dat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Málče

Výborně funguje mastička na rty KOSMÍN (obsahuje heřmánek a kafr). K tomu si udělejte odvar z meduňky a tím si potírejte postižené místo – má sklidňující účinky. Mám to vyzkoušené, také trpím na opary.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek