MadAnnie

Omlouvám se za otázku: „Znáte slovo gramatika?“

Já jsem to nemyslela špatně, jen se občas zarazím co z člověka dokáže vypadnout…

Někdo to vezme sportovně a někdo se urazí… Každý podle toho jak to cítí.

A nebojte se, mě osobně taky občas něco ujede, nikdo není dokonalý.

A na závěr pro Mosoje – fyzika a chemie není zrovna moje hobby 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Je vidět, že máš dobrou povahu !!!!a uneseš trochu kritiky .

Ano souhlasím s Tebou. Občas jsou zde exoti včetně nás !!

Další odpovědi
anonym

Neomlouvej se. Tvoje otázka se neměla proč někoho dotknout. Pokud někdo reaguje podrážděně, je ten problém na jeho straně. Nenech se otrávit tím, že jsi tady dostala takovou sprchu. Lidé jsou různí a někdy prostě raději útočí, než aby v klidu přemýšleli.

briketka10

nemusíš se omlouvat nezlobíme se 😁

zzzzz

Já si myslím, že se nemáš za co omlouvat, já sice píšu s chybami, ale neurazila jsi mě. V dobrém slova smyslu „závidím“ všem co umí psát bez chyb. Ale já mám jiné klady. Přece proto je ten svět tak fajn, že jsme každý jiný.

Sůwa

Známe :http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-slovo-gramatika
Děvenko nechci se tě dotknout, ale právě k těmto účelům je u každé otázky diskuze, není třeba pokládat další stejnou otázku. Nejspíš ti tuhle stejně někdo smaže, tak to raději naprav a přepiš své názory kam patří.