Odstoupení od smlouvy O2

Dobrý den. Nedávno jsem si přes internet sjednala tarif od O2 a to tarif O2 Kůl. Dnes mi asi po 15 dnech přišla smlouva, kterou prý mám podepsat a poslat zpět. A mně jde o to – já chci od smlouvy odstoupit. Na O2.cz píšou toto: „Vyberte si tarif O2 [:kůl:] a 2 měsíce můžete zkoušet a prověřovat, jestli je ten správný. Pokud vám nebude vyhovovat, v průběhu prvních dvou měsíců jej můžete vypovědět bez sankce nebo ho vyměnit za jiný. To vše bez ohledu na to, že čerpáte výhody vyplývající z dvouletého závazku.“ Takže pokud tomu dobře rozumím, stačí napsat dopis a tu smlouvu ani nemusím posílat zpět? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Marina N

Zkuste zavolat na zákaznické centrum DSL.cz (493 314 014),tam vám určitě poradí.Jde o nezávislého poskytovatele a měli by vědět,jak to funguje.

Zdroj: http://www.dsl­.cz/kontakt

Další odpovědi
terry

Ty máš podepsanou smlouvu, oni mají podepsanou stejnou smlouvu. Takže stačí podat výpověď na základě podmínek té smlouvy.