ZoZoLE

Pozastavuje se během vyřizování reklamace záruční lhůta?

Reklamovala jsem telefon 2 týdny před vypršením záruční lhůty, po měsíci mi telefon přišel, ale našla jsem na něm další závadu. Chci se zeptat, jestli mám ještě 2 týdny právo telefon reklamovat, nebo jestli mi během opravy telefonu záruční lhůta vypršela. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Quimby

Ne nevypršela, záruční lhůta se prodlužuje o dobu, kdy byl telefon v servisu.
Pokud byl v telefonu vyměněna nějaká součástka místo opravy té staré, tak je danou součástku záruka celé dva nové roky.

Pokud se mi teda rozbije displej telefonu po roce používání, v servise mi ho vymění, tak je na zbytek telefonu záruka ještě jeden rok a na displej znovu 2 roky.

Další odpovědi
zzzzz

Pozastavuje se, od podání reklamace neběží a po ukončení reklamace běží dál. Ihned reklamujte.

setapouch

Ano.

mosoj

Nepozastavuje, ale prodlužuje se o dobu co byl v opravě.

CortegeX

viz ostatní

Quimby: toto dříve platilo u starého OZ, z nového to ale bylo bohužel vypuštěno…