Smlouva s O2

O2 internet je bohužel napsán na mne, s přítelem jsme se rozešli a on se stal plátcem internetu,faktury chodí na jeho jméno. Já v této domácnosti již nepobývám, tudíž internet používá on, po půl roce mi přišla upomínka. Bývalý přítel internet vůbec neplatil. Mně ted uhání výběrčí firma. Prosím poradte jak z toho ven. Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Hlavně ten internet neprodleně zrušte.

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel nijak. Na koho je smlouva? Na vás, takže bohužel. Když jste odešla měla jste to zrušit nebo nechat u O2 převést na něj.
Je to smutné, ale bohužel.