Ondrej01

Odkud objednávat hudební CD v Evropě? (která jsou u nás nedostupná)

Zdravím, sháním jednoho hudební CD od interpreta, u nás bude až tak za 3–4 týdny a interpret zde navíc není moc populární. Odkud se dají objednat
hudební CD v Evropě? Amazon mi není sympatický, navíc nevím jestli to nechodí z Ameriky. Díky.

Nejlepší odpověď
quentos

EBay, na něm obchodují prodejci z celého světa (tedy i z Evropy), navíc ta CD tam (i navzdory poštovnému) seženete o dost levněji než u nás.

Další odpovědi
Radius

Amazon má velký sklad v obci Dobrovíz u Prahy (je to kousek od letiště Ruzyne) Praha-západ, takže to z USA nemusí být.

Jinak velký výběr CD mají v Bontonlandu dole na Václavském nám. a v nedalekém Popronu (Jungmanova ul.). Oba obchody jsou 100m od metra Můstek, znám to tam, chodím tam.