Kačka73

Odešla jsem od manžela, byt, který vlastníme a z kterého jsem odešla, je v SJM. Zjistila jsem, že vyměnil zámek. Co teď?

Nejlepší odpověď
hapiky

Nejlepší a nejlevnější jako vždy je se domluvit. Pokud to nejde, tak soudní rozhodnutí kterou část bytu budete využívat společně a kterou každý zvlášť. Jednostranná výměna zámku je nepřípustná. Může pomoc policie, zámečníci, advokát. To že jste z bytu odešla ještě neznamená, že jste ztratila právo jej užívat. Samozřejmě pokud jste to písemně manželovi nepotvrdila.

Další odpovědi
zjentek

No a nechal vyhlásit pátrání po pohřešované?