Peťulinečka

Odemykání mobilu takovýma těma tečkama .. jak tam máte nějakej ten kód a přejíždíte po těch tečkách těma prstama .. :DD

docela blbě vysvětlitelný :DD ale jak se to dá na ten mobil nastavit aby se to tak dalo odemykat ?
Doplňuji:
mám mobil LG C660 Optimus PRo .. a je tam android 2.3.4

Odpovědi
Bedy

Bylo by fajn, kdybys nám napsala, co to máš za mobil (nebo aspoň jaký tam je operační systém, jeslti tam teda nějaký je).
Doplňuji:
Aha, qazasd byl rychlejší. Postup by měl být stejný i pro verzi 2.3.4.
Jinak jukněte, jestli není k dispozici aktualizace pro Android. Mám pocit, že by verzi 2.3.6 měl podporovat taky…

qazasd

Nastaveni → Info o poloze a zabezpeceni → Nastavit zamek displeje → Znak

Mam sice jiny telefon, ale android 2.3.6 takze by to mohlo byt stejne …