Mili @

Od kdy máte nazdobený stromeček?

Moje teta např. od začátku prosince, aby si ho užila, já zas strojím stromek až 23. prosince.....

Nejlepší odpověď
panenka

My ho strojíme 22.12.2010

Další odpovědi
irij

Ráno na ŠTĚDRÝ DEN.

fofbal

To je různé od kraje, věku a zvyku rodinného společenství. My starší tedy 24. kolem deváté.

Miroslavst

My strojíme stromek večer před štědrým dnem a odstrojujeme jej na tři krále.

Terryle

Odpoledne (dopoledne dokopáváme tátu, aby pro něj zašel a postavil ho :o) na Štědrej den. Máma chystá večeři, já s bráchou a babičkou zdobíme. Rodinná dělba práce :o) Neumím si představit, že bychom ho měli v obýváku už dřív. Stromek znamená Vánoce, ne čekání na ně… a Vánoce začínaj Štědrým dnem.