luky z Mostu

Nastupuji na SŠ, obor sociální činnost, mám ale jiné plány – víc v doplnění. Poradíte?

ahoj mám dotaz jdu na obor sociální činnost (4.roky s maturitou) a nerad bych šel dělat do domova důchodců nebo domov dětí ale láká mě jít dělat asistenta do školy a tak nevím kam po sš hodně lidí říká že stačí si pak udělat kurz asistent pedagoga ale nejsem si jist.děkuji za odpovědi.PS:(u nás na zš jsme měly/i asistenty a tak proto jsem na tenhle obor rozhodl)

--
Obor Sociální činnost,mohu jít do školství?ale

Odpovědi
Rokio

Potřebuješ pedagogické minimum. To je nutnost, pokud nechceš jít na vysokou pedagogickou školu.

Drap

Na asistenta ve školství nepotřebuješ ani maturitu. Uděláš si krátký kurz a je z tebe asistent.