TheDumpling

Objevil se mi modrý flek na displeji mobilu, co to znamená, popř. jak to mám vyřešit?

Na displeji vpravo (iPhone 6s) se mi objevil modrý flek , pomůžete mi?

Odpovědi
Midoc

Fleky na displejích mohou být způsobeny špatně nalepenou fólií. Možná je mobil pořeba nechat vyčistit. Můžou být způsobené poškozeným sklem, nebo i poškozeným displejem např. velkým tlakem, pádem na zem. Může to být i výrobní vada.
Zeptejte se v servisu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Nebyla by k dispozici aspon fotka? Z tohohle popisu nevime, jestli jsou to povidla, tapeta na HS nebo poskozeny displej…