Občasné počůrávání

Vzali jsme 10měsíčního labradora z venku do domu. Učili jsme ho čurat venku,dle různých osvědčených rad a to celkem úspěšně. Je doma už čtyři měsíce a asi tak jednou za měsíc se počůrá doma. Jinak chodí pěkně ven. Proč to dělá?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle mne,si ujistuje teritorium.Je stastny,ze muze byt s Vama.Casem se to odnauci,staci mu domluvit.Ale pisete ze jste si ho vzali z venku a 10mesicu to je jeste stene,mozna by nebylo na skodu mu nechat prohlednout ledviny ci mocove ustroji,zda prece jen neni prochladly.Po­zorujte ho a drzim pejskovi i Vam palce,ze to bude v poradku,pro jeho i Vasi radost.

Další odpovědi
ReHu

Také si myslím, že se to časem srovná. Je jo ještě štěně.
Mrkněte se na stránky p. desenského. Nepíše pouze o výchově agresivních psů, ale i jinak o výchově, respektování apod.