ptáč

O víkendu má být škaredý počasí. Stojí za to jít do lesa na houby?

Nejlepší odpověď
Drap

Jít do lesa stojí za to při každém počasí.

Další odpovědi
anonym

Ono je už teď hnusně, ale za chvíli jdu a budu tam dříve než lufťáci.

anonym

Moc se mi tam taky nechce, přírodu miluju, ale svoje kolínko taky, ale půjdu, hezky pomalinku, ať nedošlápnu špatně, nebo je se mnou ámen 🙂 Houby potřebuju celoročně a kupovat i to se mi teda nechce.

Emefej

O víkendu obvykle nechodím, ne kvůli počasí, ale je tam na mě moc lidí.

zjentek

řídit se podle toho, jak sestavujou tu předpověď, tak nestojí za to ani žít, natož jít ven!

quentos

Lepší je počkat, až to ten déšť zaleje, pak porostou…

anonym

Kdy jít do lesa,na tom nezáleží,je tam vždy krásně a houby tady u náse začínají vylejzat.
Tak,že ano.

lexx

jo leda vojenskou maskovací pláštěnku (VOP nebo JP), galoše, placatku rumu a GPS navigaci sebou, u nás (Třinecko) mírně poprchává od rána

ptáč

Asi podle všeho počkám, až víkend skončí.