vondrys

O jakou píseň se jedná?

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, na název songu který hraje v autobusech student agency (fun&relax) na začátku, kdy na obrazovkách běží upoutávky. Určitě se jednalo o vídeňský valčík, rytmus byl řekl bych středně rychlý až rychlý a na třetí dobu tam hrál činel. Jedná se o známý song, ale název netuším. Jen dodávám, že hrála jenom několika sekundová ukázka z úvodu písně, kde se ještě nezpívá zpívat.
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Angi-Shy

nemáš alespon nějaký odkaz na video kde by to hráli? Třeba na youtube pod vyhledáváním „stuend agency fun&relax“? Nevím o jakou hudbu se jedná tak pod by jsi našel video kde by jí hráli, kontaktuj mě i soukromě, zkusím pomoct.

A kdyžtak tady je jejich youtube účet: https://www.y­outube.com/user/stu­dentagency1/vi­deos