Michal Kole

O čem vypráví a co chtěl autor číci písni Jsem dokonalej od kapely Doktor P.P. ?

http://www.you­tube.com/watch?v=Eh9Q4HL­WjYo

Nejlepší odpověď
annas

Autor zmiňuje, že se jeho ženě stále něco na něm nelíbí, stále jí něco vadí – oblékání, práce, vzhled atd. Zatímco autor se považuje za dokonalého právě tím, jaký je – svou jedinečností.

Je to pravda. Partner či kamarád by měli brát toho druhého takového, jaký ve skutečnosti je – se všemi klady i zápory, nevidět jen jeho chyby. Ale považovat sám za dokonalého, je jistým způsobem egoistické.

Co je to vlastně dokonalost? Domnívám se, že člověk nemůže nikdy dokonalosti dosáhnout, jen se k ní může přiblížit …

.

Další odpovědi
Jsemtady

Nic, je to komercni brak. Ucelem je vydelat prachy a mozna i nahonit ego.
To bys mohl rozebirat bobek co ti necha pes pred vratama co tim chtel rict, nic.

marci1

Nevypráví o ničem. Možná to, že ,když má peníze a moc, tak manželka musí poslouchat ( ne dělat kyselé obličeje ) a nevadí, když on má problémy v sexu. Opravdu velmi povedené dílko ! 🙂