sabiness

O čem se zdá pejskům?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jo ,očem se jim asi tak může zdát …o pěkné kosti,
o misce dobrého žrádla,
o procházce kde proženou nějakou kočku nebo kde potkají své psí kamarády.....
a nebo si nechají zdát o sluníčku …jak je hřeje do kožichu

Další odpovědi
Pájo

Zdá se jim o tom jejich psím životě.

bolak

Nebo o tom že je někdo honí :)
Spousta lidí si myslí že psi sny nemají, ale tady je důkaz o opaku > http://www.lou­pak.cz/video/ze-sveta/1467-i-pes-muze-mit-divoky-sen

Pořádně ho to ale zmátlo, když se probudil :)

lexx

o salámu, kočkách, psích slečnách a o teplém pelíšku

anonym

O ČEM SE ZDÁ PEJSKŮM

Byl jeden pes který pravidelně chodil se svým pánem do zoologické zahrady. Pán byl ošetřovatel a staral se o část pavilonu. Pes se bál jedné veliké opice a obcházel klec obloukem. Také opici se pes nelíbil a přemýšlela o něm. Je jedno o čem konkrétně přemýšlela, třeba o tom, že ho jednou chytne a roztrhá, nebo psa trefí kamenem.
Toho dne bylo ošklivé počasí, večer opice zašla do příbytku a šla spát. Také doma u psa. Když se pán rozloučil se psem, pes zašel do svého domečku a šel spát.

Najednou pes vidí že je na louce a chce se mu rozběhnout. Rozběhne se a touží vzlétnout. Pes vzlétne a dělá neobratné kousky a padá na zem. Vzlétne ještě jednou a plachtí vzduchem. Vidí kus země ze vzduchu. V tom vidí tu velikou opici jak letí s ním. Pes trochu uhýbá aby se jí vyhnul. Opice letí s ním a krouží nad zemí.

Opice spí v kleci a přichází sen. Zdá se jí o volné přírodě, nechce zůstávat zavřená v kleci. Vstane tedy a protáhne se mezi mřížemi. Rozběhne se aby utekla a vzlétne. Nejprve se trochu bojí a nemotorně se vznáší. Létání je ale pro spící opici tak zábavné, že se rozhodla letět dál. A v dálce vidí psa jak tam plachtí. Napodobovala tedy jeho pohyby aby zůstala co nejdéle ve vzduchu. Létali spolu, proplétali se větvemi stromů. Pak když dolétali, bylo ráno a přišel den. Opice se probudila hladová a šla se najíst. Také ošetřovatel probudil svého psa aby se šel najíst. Musí do práce každý den. V zoologické zahradě to bylo stejné jako včera. Zvířata dostala potravu, pán se s každým zvířátkem pomazlil a tak šli dál až došli ke kleci opice. Pes jí chtěl něco říct, že ji viděl. Tak zaštěkal. Opice se podivila že pes je i tady ale poznala ho. Pokřikovala na psa, že se jí to líbilo a že se někdy znovu spolu proletí. Pes šel až k opici a už se jí nebál. Ani opice se na něj nedívala škaredě. Prohlíželi se, a od té doby byli velcí přátelé.

Tak tímto bych chtěl odpovědět jak to asi bylo se zvířecími sny.

anonym

ad bolak, a to ti fakt není trapný vkládat totéž video, které už bylo u stejné předchozí otázky?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-zda-psum