Deli

O čem se Vám zdá?

Zaujal mne dnešní článek na Novinkách:
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/279337-u-muzu-dominuji-eroticke-sny-u-zen-nocni-mury.html

A co Vy, máte erotické sny, noční můry, nebo se Vám nic nezdá? 🙂

P.S.: Já mívám první i druhé, často živé a barevné jako filmy v kině.

Nejlepší odpověď
bolak

Mě se včera zdálo že sem šel po ulici se sluchátkama, ale místo pecek sem měl v uších velký černý rychtýře, pak sem vytáhnul z kapsy mobil a svítil mi tam dluh přes 3000,– a přitom nemám paušál ale normální simkartu na kredit, tak mi řekni co to znamená?

A takovýdle kraviny se mě zdaj furt…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/porad-dokola-se-mi-zda-ze-mi-umrel-bracha-co-myslite-ze-to-znamena
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dneska-se-mi-zdalo

david22: a máš na začátku každýho snu i stručný přehled z předchozích snů? > „v minulých dílech jste viděli…“

Další odpovědi
Andělé

David22, také občas mívám sny na pokračování. Tuhle se mi dokonce zdál nějaký sen a v něm jsem si vzpomněla,co se mi zdálo někdy předtím…

Jednou jsem psala doma slohovku z angličtiny a v noci se mi zdálo,v jaké větě mám chybu a hned ráno jsem si ji opravila. No neměla já jsem za jedna? 🙂

Sny mám velmi pestré.:-D…barevné, živé, erotické (po těch mám pěkný den 😁), vášnivé, divoké, komické, občas smutné…dříve jsem občas vykřikla ze spaní,až byl celý barák vzhůru,to už ale pominulo.:-D
Nejčastěji se mi zdá o vodě a záplavách…ale ty divoké mám nejraději,po těch se mi nechce za boha vstávat:-D))))
Doplňuji:
Briketko10, že jo,po mišmaši je vždy nejhezčí den. Je to všehochut všeho…:-D))

anonym

Noční můry nemívám a přitom se hodně dívám na horory. Erotické sny mívám vyjímečně a navíc jsou divné.
Doplňuji:
Nejvíce snů mám o školních létech. Někdy se mi zdá, že padám a při dopadu cítím někdy takovou ránu, že se probudím.

briketka10

Andělé mi vzala slovo mám taky takové divoké sny mišmaš a všehochuť ty jsou prostě nejlepší po nich je bezva nálada..
málokdy mívám jiné, ale dnes mi ségra řekla, že se jí zdálo o tom, že zemřel její Yorkšírek ať se podívám do snáře a to se mi nechtělo, aby se třeba něco špatného nedověděla a já tomu nevěřím..
Doplňuji:
já se bolakovi divím, že se neprobudil, jak se mu zdálo o tom, jak byl lízátko..
to já bych byla v tu ránu vzhůru hrůzou viď manon brr..

david22

Mě se zdají různé sny, často se mi zdají sny na pokračování. A opravdu někdy začnu tam, kde jsem minule zkončil :)
Doplňuji:
oprava – „skončil“

hanulka11

někdy jsou to takové blbosti, že si říkám ,kde jsem k tomu přišla

sdesigner

Mne sa kazdu chvilu sniva o mojom novom aute :) vacsinou ze ho rozbijem alebo doskriabem :D

www

Tak barevné sny jsem míval odjakživa. Pravda, erotika z nich nějak mizí 😁, ale sním stále. Žádnou snovou hrůzu nezažívám, spíš o zájmech, kamarádech atd. Sny většinou příjemné, zřídka nesmyslné 😉.
Možná je to tím, že mám v podstatě čisté svědomí a nic velezávažného mne netrápí.

manon

Když už se mi něco zdá (resp. když si vzpomenu co), je to pestrá škála. Poslední děsuplný sen byl, že jsem šla druhý den maturovat a věděla jsem že neumím ale lautr nic. Jak já byla ráda, že to byl jen sen – ale rozhozená jsem byla ještě půl dne.
A veselý byl ten, kdy jsem ve snu na horách hrála večer na chatě Člověče nezlob se s jedním významným politikem – raději ani nebudu jmenovat :) – ale mile překvapil, byl hravý a veselý :)
Doplňuji:
bolak: Přečetla jsem si Tvé odkazy a ten lízátkovej mne totálně odrovnal :D. To ty moje živé představy, jak se coby lízátko právě nedíváš a hned je Tě o kousek míň :D

PS: Záchvat smíchu jak v pubertě :)

Damiana

Jednou se mi zdál erotický sen o Fredym Krugerovi, ale nic moc…:-)
Doplňuji:
Pamatuji se ale, že když jsem pracovala v rádiu, zdálo se mi často o tom, že končí písnička a já nemůžu najít nikde žádné další CD (i když v reálu už jsme měli dávno touch screeny). Nic nešlo spustit a v éteru bylo ticho, dlóóóuhá lochna… Jednou jsme se o tom bavili s kolegou před studiem (měl to samé!), další kolega naše noční zděšení chvíli poslouchal a pak řekl: Hm, vám se to zdá a mě se to děje…

ten který je

Dnes se mi zdál sen jak jsem nastoupil do tramvaje a přistoupila ke mne taková sexy ženská,která mne někam lákala.V tom se v zadní části tramvaje objevila moje paní a začala na mne hrozit.Potom jsem se rychle probudil a bylo po snu…:-D

pizlicka

mivam barevne sny ve kterych se stale dohaduji se svym partnerem,nebo neco resim.jako by to nestacilo v reálu.

anonym

já své sny mám tak jak si to naplánuji a postavím. Důležité je pamatovat si sny a poznat to, že jsem ve snu, abych ten sen mohl upravovat jak se mi zlíbí.

david22

Ještě se mi stává jedna věc :D „Vnořené sny“ Zdál se mi sen a vtom snu se mi zdálo, že mám sen. Pak jsem se z toho jakoby vnořeného snu probudil, ale probudil jsem se pouze o úroveň výše do toho původního snu :) Čili z druhého levelu do prvního levelu.

Andělé

🙂

david22

bolka: úplně rekapitulaci nemám. Ale co je zajímavé, někdy to navazuje dost přesně. Třeba hovořím s jedním člověkem a máme spolu načaté nějaké téma.
V dalším snu to dané téma vyřešíme.(jakoby úspěšně dořešíme do konce) To se mi fakt několikrát stalo :)

bolak

a víš jistě že je to sen?

mě to totiž zní úplně jako tohle > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=UE0Z8KZvu­VE#t=25s

david22

podle mě jo, ale Pat a Mat se mi rozhodně nezdál :)

david22

sorry, chtěl jsem napsat „bolak“

Deli

Bolaku, myslím, že z Tvého snu by se dala vyčíst touha se zviditelnit – ty trychtýře by byly nepřehlédnutelné… ale zas se bojíš, aby to zviditelnění nebylo moc drahé a nedostalo Tě do dluhů. Co říkáš? 🙂

bolak

je to možný, ale co je na tom? :)

je to přesně jak zpívá ten plešatec: „touha je zázrak dulo zázrak“

Deli

Kde ty časy s dulami jsou… Teď už jsem tak dula sama sobě 🙂

bolak

Jednou dula, pořád dula.