Avatar uživatele
Deli

O čem se Vám zdá?

Zaujal mne dnešní článek na Novinkách:
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/279337-u-muzu-dominuji-eroticke-sny-u-zen-nocni-mury.html

A co Vy, máte erotické sny, noční můry, nebo se Vám nic nezdá? 🙂

P.S.: Já mívám první i druhé, často živé a barevné jako filmy v kině.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, Andělé, hanulka11, bolak, Damiana, briketka10, david22, anonym před 4207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Mě se včera zdálo že sem šel po ulici se sluchátkama, ale místo pecek sem měl v uších velký černý rychtýře, pak sem vytáhnul z kapsy mobil a svítil mi tam dluh přes 3000,– a přitom nemám paušál ale normální simkartu na kredit, tak mi řekni co to znamená?

A takovýdle kraviny se mě zdaj furt…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/porad-dokola-se-mi-zda-ze-mi-umrel-bracha-co-myslite-ze-to-znamena
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dneska-se-mi-zdalo

david22: a máš na začátku každýho snu i stručný přehled z předchozích snů? > „v minulých dílech jste viděli…“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

David22, také občas mívám sny na pokračování. Tuhle se mi dokonce zdál nějaký sen a v něm jsem si vzpomněla,co se mi zdálo někdy předtím…

Jednou jsem psala doma slohovku z angličtiny a v noci se mi zdálo,v jaké větě mám chybu a hned ráno jsem si ji opravila. No neměla já jsem za jedna? 🙂

Sny mám velmi pestré.:-D…barevné, živé, erotické (po těch mám pěkný den 😁), vášnivé, divoké, komické, občas smutné…dříve jsem občas vykřikla ze spaní,až byl celý barák vzhůru,to už ale pominulo.:-D
Nejčastěji se mi zdá o vodě a záplavách…ale ty divoké mám nejraději,po těch se mi nechce za boha vstávat:-D))))
Doplňuji:
Briketko10, že jo,po mišmaši je vždy nejhezčí den. Je to všehochut všeho…:-D))

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Noční můry nemívám a přitom se hodně dívám na horory. Erotické sny mívám vyjímečně a navíc jsou divné.
Doplňuji:
Nejvíce snů mám o školních létech. Někdy se mi zdá, že padám a při dopadu cítím někdy takovou ránu, že se probudím.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Andělé mi vzala slovo mám taky takové divoké sny mišmaš a všehochuť ty jsou prostě nejlepší po nich je bezva nálada..
málokdy mívám jiné, ale dnes mi ségra řekla, že se jí zdálo o tom, že zemřel její Yorkšírek ať se podívám do snáře a to se mi nechtělo, aby se třeba něco špatného nedověděla a já tomu nevěřím..
Doplňuji:
já se bolakovi divím, že se neprobudil, jak se mu zdálo o tom, jak byl lízátko..
to já bych byla v tu ránu vzhůru hrůzou viď manon brr..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Mě se zdají různé sny, často se mi zdají sny na pokračování. A opravdu někdy začnu tam, kde jsem minule zkončil :)
Doplňuji:
oprava – „skončil“

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

někdy jsou to takové blbosti, že si říkám ,kde jsem k tomu přišla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sdesigner

Mne sa kazdu chvilu sniva o mojom novom aute :) vacsinou ze ho rozbijem alebo doskriabem :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Tak barevné sny jsem míval odjakživa. Pravda, erotika z nich nějak mizí 😁, ale sním stále. Žádnou snovou hrůzu nezažívám, spíš o zájmech, kamarádech atd. Sny většinou příjemné, zřídka nesmyslné 😉.
Možná je to tím, že mám v podstatě čisté svědomí a nic velezávažného mne netrápí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Když už se mi něco zdá (resp. když si vzpomenu co), je to pestrá škála. Poslední děsuplný sen byl, že jsem šla druhý den maturovat a věděla jsem že neumím ale lautr nic. Jak já byla ráda, že to byl jen sen – ale rozhozená jsem byla ještě půl dne.
A veselý byl ten, kdy jsem ve snu na horách hrála večer na chatě Člověče nezlob se s jedním významným politikem – raději ani nebudu jmenovat :) – ale mile překvapil, byl hravý a veselý :)
Doplňuji:
bolak: Přečetla jsem si Tvé odkazy a ten lízátkovej mne totálně odrovnal :D. To ty moje živé představy, jak se coby lízátko právě nedíváš a hned je Tě o kousek míň :D

PS: Záchvat smíchu jak v pubertě :)

Upravil/a: manon

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jednou se mi zdál erotický sen o Fredym Krugerovi, ale nic moc…:-)
Doplňuji:
Pamatuji se ale, že když jsem pracovala v rádiu, zdálo se mi často o tom, že končí písnička a já nemůžu najít nikde žádné další CD (i když v reálu už jsme měli dávno touch screeny). Nic nešlo spustit a v éteru bylo ticho, dlóóóuhá lochna… Jednou jsme se o tom bavili s kolegou před studiem (měl to samé!), další kolega naše noční zděšení chvíli poslouchal a pak řekl: Hm, vám se to zdá a mě se to děje…

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Dnes se mi zdál sen jak jsem nastoupil do tramvaje a přistoupila ke mne taková sexy ženská,která mne někam lákala.V tom se v zadní části tramvaje objevila moje paní a začala na mne hrozit.Potom jsem se rychle probudil a bylo po snu…:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

mivam barevne sny ve kterych se stale dohaduji se svym partnerem,nebo neco resim.jako by to nestacilo v reálu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já své sny mám tak jak si to naplánuji a postavím. Důležité je pamatovat si sny a poznat to, že jsem ve snu, abych ten sen mohl upravovat jak se mi zlíbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
david22

Ještě se mi stává jedna věc :D „Vnořené sny“ Zdál se mi sen a vtom snu se mi zdálo, že mám sen. Pak jsem se z toho jakoby vnořeného snu probudil, ale probudil jsem se pouze o úroveň výše do toho původního snu :) Čili z druhého levelu do prvního levelu.

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

🙂

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

bolka: úplně rekapitulaci nemám. Ale co je zajímavé, někdy to navazuje dost přesně. Třeba hovořím s jedním člověkem a máme spolu načaté nějaké téma.
V dalším snu to dané téma vyřešíme.(jakoby úspěšně dořešíme do konce) To se mi fakt několikrát stalo :)

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a víš jistě že je to sen?

mě to totiž zní úplně jako tohle > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=UE0Z8KZvu­VE#t=25s

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

podle mě jo, ale Pat a Mat se mi rozhodně nezdál :)

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

sorry, chtěl jsem napsat „bolak“

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Bolaku, myslím, že z Tvého snu by se dala vyčíst touha se zviditelnit – ty trychtýře by byly nepřehlédnutelné… ale zas se bojíš, aby to zviditelnění nebylo moc drahé a nedostalo Tě do dluhů. Co říkáš? 🙂

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

je to možný, ale co je na tom? :)

je to přesně jak zpívá ten plešatec: „touha je zázrak dulo zázrak“

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Kde ty časy s dulami jsou… Teď už jsem tak dula sama sobě 🙂

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jednou dula, pořád dula.

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek