Nikipiki23

O čem se bavit s klukem, ktery se mi libi a jdu s nim ven?

Nejlepší odpověď
Funna

třeba o počasí…
si dělám srandu…ale jak ti máme odpovědět, když neznáme ani tebe, ani jeho…na to musíš přijít sama, co ho zajímá a co tebe, jestli máte něco společného (třeba kámoše, školu, cokoliv)…jinak nezbývá než to počasí…

Další odpovědi
anonym

Kromě toho, že podobná otázka už tu padla vícekrát a můžeš se tedy podívat na předchozí odpovědi, mám také jednu otázku: Když Ti odpovím, že o kvantové teorii, poslechneš? Chápeš vůbec nesmyslnost své otázky? Funna má naprostpou pravdu, nic o Tobě nevíme. Se svým klukem (partnerem) se přece můžeš bavit o spoustě věcí, ale v zásadě vždy o tom, o čem alespoň něco víš.

marci1

Neboj, něco Tě napadne, když se Ti líbí. Třeba jaké má zájmy, co ho baví, kolik má sourozenců, jaká hudba se mu líbí, filmy, jestli provozuje nějaký sport apod. A určitě se Tě také bude ptát na něco, co ho zajímá na Tobě.

badisko

Stejne jako s kazdym jinym clovekem …:D …protoze on clovek urcite je ..:D ..hlavne se hod do pohody a do niceho se nenut vice tim skazis nez by jsis pomohla a vyhnes se tak pripadnym trapnym chvilkam …treba o sportu o skole pokud chodite na stejnou skolu muzete zacit pomlouvat ucitele …;D..tim se neda mic moc co skazit …jses jeste mrnous takze bych byt tebou pokud na to neprijde rec hudbu a vynechal …;D..proste jak rikam bud v klidu a nech to nahode moc nad tim nepremyslej …