*_Leuška_*

Nový mobil

Sháním nový mobil a rozhoduji se mezi htc wildfire s :http://mobile­net.cz/obrazek/htc-wildfire-s-56220 nebo sony ericsson xperia mini pro : http://img.nej­lepsiceny.cz/di­rect/iR/impor­tprodukt-orig/fd1/fd19­0c71df4400fe0f051f2a­a46e1f56--mmf250x250.jpg .
Tak jsem se vás chtěla zeptat jestli nemáte s těmito telefony nějaké zkušenosti a jestli byste mi mohli poradit. Děkuji :)

Odpovědi
misulii

Určitě HTC. Co znám lidi co mají SE xperia mini pro, tak si neustále na něco stěžují. Hlavně na to, že skoro nikde nemají signál.

MinisCZ

Ale pokud máte Vodafone tak HTC nedoporučuju. hodně lidem se stává to že se telefon sám vypíná, restartuje, nepřipojí se k internetu. Stačí vymněnit simkartu a je to v porádku. Mám s tím zkušenosti.

anonym

vezmu to čistě technicky:
pokud srovnáváte WILDFIRE S a XPERIA MINI PRO ST15 pak je nová XPERIA MINI rozhodně lepší koupě (pozor ne stará MINI X10 PRO, s tou si ST15 doporučuji NESPLEST 🙂 )

  • XPERIA MINI PRO má výkonější procesor (0,6 versus 1 GHz)
  • umí natáčet video ve vyšším rozlišení (720p)