allayne

Nokia C5 – gps souřadnice

Zdravím všechny. Najde se tu někdo, kdo mi poradí, jestli lze na nokii C5, která má ovi mapy – navigaci, zadávat gps souřadnice pro vyhledání místa? Nevím, jestli to zadávám špatně, nebo to vůbec nepůjde. Díky

Odpovědi
mojitek

Jestli to tam nemuzete najit,tak to ten pristrej asi nema.Ani vsechny navigacky to nemaji

mosoj

Zadáváte je nebo ne ? Pokud je zadáváte a nejde to, tak si zjistěte jestli souřadnice zadáváte ve správném formátu ( v tom formátu který chce mobil)..

anonym

radu bych hledal zde
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-c5/poradna/

tlačítko [Zeptat se]…
v uvedené poradně jsou tu přímo uživatelé daného telefonu, což je samo o sobě záruka smysluplné odpovědi 🙂