jak se dá u nokie 5230 vyndat sim karta??????
Doplňuji:
to já vim ale když to otevřete tak jak zmáčknout to nebo to vyndat
nožem(když už jí tam mam tak jak ji zase dostat ven????)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5829 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
z levého boku telefonu
http://www.namobil.net/na-mobil/hrynamobil/hry-na-mobil/hry-zdarma-na-mobil/nokia/nokia-recenze.html
Doplňuji:
zde si můžete stáhnout uživatelskou příručku
http://www.nokia.cz/ziskat-podporu-a-software/podpora-vyrobku/5230/guides
Upravil/a: kropitko
| 0 Nominace Nahlásit |
Pokud můžeš, tak si kup nový telefon. stejně tě to asi nemine, když
nožem..... a vybírej takový, kde se dá sim karta vyndat lehce.
Popř. je možné, že otázka je tohoto typu:
http://www.odpovedi.cz/otazky/jsou-v-blazinci-pocitace
Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/jsou-v-blazinci-pocitace
|
0
před 5829 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
koukněte ještě sem,kdyžtak dejte vědět jestli to pomohlo,nebo jestli mám ještě něco hledat
http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-5230/poradna-otazka/26496/