Jsou v blázinci počítače??

Zajímalo by mě,jestli na psychiatrickém oddělení mají pacienti přístup na internet. Pokud ano,tak jak často? Díky
Doplňuji:
Nedalo mi to a našla jsem toto

V areálu je k dispozici obchod s občerstvením, trafika, lékárna, knihovna, Divadlo Za plotem, kavárna v Divadle Za plotem, kde je rovněž možnost přístupu na internet.

http://www.plbohnice.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Vypadá to, že často, jak tak čtu některé otázky tady.

Další odpovědi:

Zlatý

Možná by jedna z lepších variant vypadala takto:

Prý v jednom v blázinci chovancům koupili nové PC a zavedli internet. Blázen sedí u PC a něco píše, druhý mu povídá:
"Co to píšeš?"
"Ale, píšu e-mail."
"A komu ho píšeš?"
"Píšu ho sobě."
"A co si tam prosím Tě píšeš?"
"To já nevím, já jsem ho ještě nedostal."
Doplňuji:
Kropítko, přiznávám, že jsem nad Vaší otázkou uvažovala. Tušila jsem, že méně postižení pacienti by mohli mít přístup k internetu, ostatní těžko. Jo, jo. Počítače najdeme zřejmě všude.

Zlatý

Pánové,tak podle bodů zde nejste až tak dlouho, že se tedy máte ještě na co těšit.

Určitě ano,pár lidí odsud toho i využívá.
Tedy - pokud jsou blázince i pro úplně obyčejné blby.

Stříbrný

Ještě "toto do baráku"!!! Stačí snad už to, co se vyskytuje i mimo zdi těchto zařízení. Mimochodem u některých jedinců se opravdu dá usuzovat, že se nacházejí v těchto ústavech...
Doplňuji:
Asi tam musí být schopný cenzor, nejspíš bývalý STBák, aby dokázal filtrovat nežádoucí internetové úniky pacientů ...

Stříbrný

Asi ano,ale jak a kdo k nim smí,to nevím.Ležel jsem na interně a tam mne k PC vůbec nepustili.

Bronzový

nevím co to je blázinec a ani počítač,
psychiatrické oddělení je v nemocnicích,ale máte na myšlení psychiatrickou lečebnu,
a proč by tam nemohli pacienti používat internet,
třeba na hlídaném ,jsou normální lídé,jen někoho zavraždili.

Diskuze k otázce

Bronzový

BENYTA

Myslím,že reakce člověka je jen nadsázka,trochu si zvykám na jeho svérázný smysl pro humor...

Zlatý

annas

Benyto, to není smysl pro humor. Člověk svými výroky dost často lidi uráží. Tomu, kdo dovede jiné neoprávněně osočovat, uznávat jen své názory, třeba i v pondělí, nemůžete věřit.

Zlatý

kropitko

No nevím,včera napsal do odpovědi,že je Annas zamindrákovaná,že jí rostou černý chlupy na nose,tak nevím,mě se ta jeho vtipnost nějak nezdá...dvakrát jsem musela odpověď nahlásit,pak ji konečně asi po hodině smazali....

Zlatý

kropitko

to člověk,jestli je pro Vás normální člověk,který někoho zavraždil,tak to mi fakt stačí,tím se hodně vysvětluje.

Bronzový

BENYTA

Lidičky,vaše odpovědi mě náramně pobavili,palce dostanete až zítra...

Bronzový

dagry

I já jsem se před spaním pobavila. Občas je tu i sranda. :-))

Zlatý

kropitko

Tak Benyto gratuluji,jste bronzová a tím pádem máte možnost rozdělovat více bodů. Pamatuji si na sebe,jak mě to štvalo,že jich mám tak málo,tak ještě jednou gratulace....

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.