Jsou v blázinci počítače??

Zajímalo by mě,jestli na psychiatrickém oddělení mají pacienti přístup na internet. Pokud ano,tak jak často? Díky
Doplňuji:
Nedalo mi to a našla jsem toto

V areálu je k dispozici obchod s občerstvením, trafika, lékárna, knihovna, Divadlo Za plotem, kavárna v Divadle Za plotem, kde je rovněž možnost přístupu na internet.

http://www.plboh­nice.cz/pro_kli­enty/informace_pro_kli­enty/infomace_pro_pa­cienty/cz

Nejlepší odpověď
JayDee446

Vypadá to, že často, jak tak čtu některé otázky tady.

Další odpovědi
annas

Možná by jedna z lepších variant vypadala takto:

Prý v jednom v blázinci chovancům koupili nové PC a zavedli internet. Blázen sedí u PC a něco píše, druhý mu povídá:
„Co to píšeš?“
„Ale, píšu e-mail.“
„A komu ho píšeš?“
„Píšu ho sobě.“
„A co si tam prosím Tě píšeš?“
„To já nevím, já jsem ho ještě nedostal.“
Doplňuji:
Kropítko, přiznávám, že jsem nad Vaší otázkou uvažovala. Tušila jsem, že méně postižení pacienti by mohli mít přístup k internetu, ostatní těžko. Jo, jo. Počítače najdeme zřejmě všude.

rynek878

Pánové,tak podle bodů zde nejste až tak dlouho, že se tedy máte ještě na co těšit.

anonym

Určitě ano,pár lidí odsud toho i využívá.
Tedy – pokud jsou blázince i pro úplně obyčejné blby.

Bumbes

Ještě „toto do baráku“!!! Stačí snad už to, co se vyskytuje i mimo zdi těchto zařízení. Mimochodem u některých jedinců se opravdu dá usuzovat, že se nacházejí v těchto ústavech…
Doplňuji:
Asi tam musí být schopný cenzor, nejspíš bývalý STBák, aby dokázal filtrovat nežádoucí internetové úniky pacientů …

Michal

Asi ano,ale jak a kdo k nim smí,to nevím.Ležel jsem na interně a tam mne k PC vůbec nepustili.

člověk

nevím co to je blázinec a ani počítač,
psychiatrické oddělení je v nemocnicích,ale máte na myšlení psychiatrickou lečebnu,
a proč by tam nemohli pacienti používat internet,
třeba na hlídaném ,jsou normální lídé,jen někoho zavraždili.

BENYTA

Myslím,že reakce člověka je jen nadsázka,trochu si zvykám na jeho svérázný smysl pro humor…

annas

Benyto, to není smysl pro humor. Člověk svými výroky dost často lidi uráží. Tomu, kdo dovede jiné neoprávněně osočovat, uznávat jen své názory, třeba i v pondělí, nemůžete věřit.

kropitko

No nevím,včera napsal do odpovědi,že je Annas zamindrákovaná,že jí rostou černý chlupy na nose,tak nevím,mě se ta jeho vtipnost nějak nezdá…dvakrát jsem musela odpověď nahlásit,pak ji konečně asi po hodině smazali…

kropitko

to člověk,jestli je pro Vás normální člověk,který někoho zavraždil,tak to mi fakt stačí,tím se hodně vysvětluje.

BENYTA

Lidičky,vaše odpovědi mě náramně pobavili,palce dostanete až zítra…

dagry

I já jsem se před spaním pobavila. Občas je tu i sranda. 🙂

kropitko

Tak Benyto gratuluji,jste bronzová a tím pádem máte možnost rozdělovat více bodů. Pamatuji si na sebe,jak mě to štvalo,že jich mám tak málo,tak ještě jednou gratulace…