Weroniq

nezdá se vám, že je poslední dobou málo slyšet smích?

na ulicích, v dopravních prostředcích, v čekárnách.. lidi se tváří zamračeně, každý se kouká do země, někdo si třeba s někým povídá nebo nadává, ale nikdo se nesměje a ani děti ne :/ ani nevím, kdy jsem naposled někoho cizího slyšela se spontálně smát
Doplňuji:
tak v kruhu blízkých se taky smějeme, ale jak tu bylo řečeno, lidi spolu nevtípkují jentak na ulici, nereagují na sebe třeba když se omylem srazí, tak spíš vrhají naštvané pohledy než aby se zasmáli a je spíš slyšet dětský pláč než smích

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to bych ti doporučoval aspoň víkend u nás,tedy v mé rodině.Máme tolik humoru,že bychom jej mohli prodávat. Cena 0.00 Kč bez daně!

Další odpovědi
briketka10

jak už řekl barbakan my se smějeme doma taky každý blbině, nejvíc našim chlupatým miláčkům, sestra má psa já kocoura tak si vystačíme..
když se díváme i na film, nebo si vyprávíme cokoli tak i chrochtáme to jinak prostě nejde..
Doplňuji:
je pravda, že venku se smějí většinou mladí v autobusu, hospodě, ale když je čemu, zasměju se s nima..
ale když se s někým srazím taky se přeci usměju ne, přeci nebudu nadávat to nemám v povaze, nikdo mi taky nikdy nevynadal, vždy se usmál a muž řekne promiňte mladá paní..

ReHu

Mně to ani nepřije.
Ale snažím se „mračounům“ vyhýbat a raději se stýkám s těmi usměvavými :).

pusinka50

A kdo by se smál, když pomalu polovina národa má existeční potíže a druhá polovina se bojí, že do nich brzy spadne, vyjma těch pár vyvolených „tam nahoře“, zaměstnanci i živnostníci jsou tlačeni do nelidských pracovních výkonů a přesto nikdo neví, kdy může dostat výpověď, každý 10-tý člověk u nás nemá na splácení půjček či hypoték, jak se říká „Peníze jsou až na pvním místě“ a když člověk pořád obrací korunu na dlani a přitom ví, že díky těm našim politickým idiotům bude jenom hůř, tak zamrzá úsměv na rtech ☹

Drap

Zdá se mi že spousta lidá v poslední době na to nemá čas a ani náladu.

IK

Doma to je fajn, venku nic moc.
Pokud to nejsou hlasití cizinci, nebo nalitá mládež, tak každý sedí se sluchátky nebo mobilem a myslím, že je skutečně méně těch co se baví a smějí.
Myslela jsem si, že je to tím že stárnu, dřív se mnou muži vtipkovali, dávaly se do řeči starší ženy…ale možná je to touto dobou. Plnou obav z obtěžování, zneužívání, rušení a kdo ví co člověku ještě může bránit volně dýchat. A také už nemáme to společné téma, jako byly vtipy na předchozí režim. Když někde stála fronta na maso, tak co tam rozdávají zadarmo ap. Všude bylo něco z čeho jsme si dělali společně legraci nebo se aspoň usmívali.
Myslím, že když člověk může dostat všechno na co má peníze, tak ho humor přejde při vydělávání peněz 🙂