annas

Nevíte, zda stolovou horu Marcahuasi vytvořili lidé, nebo je dílem přírody?

Nejlepší odpověď
kropitko

Dílo přírody, nebo lidí?

Podivuhodný svět stolové hory Marcahuasi objevil roku 1923 peruánský archeolog Julio C. Tello.

Podrobně je v 50. letech minulého století popsal a světu představil profesor archeologie Daniel Ruzo (1900–1993). Nyní ve výzkumech Marcahuasi pokračuje jeho vnuk Javier.

Tzv. oficiální archeologie považuje zdejší údajné sochy jen za přírodní výtvory a odmítá připustit, že by to mohlo být dílo nějaké dávné, dosud neznámé civilizace.

Zdroj: http://kvety.a­tlas.centrum.cz/za­hady/2011/3/3/­clanky/nejtajem­nejsi-misto-sveta-marcahuasi-v-peru/

Další odpovědi
hanulka11

Faktem zůstává, že doposud o tvůrcích kamenného komplexu nevíme vůbec nic. Vyskytly se názory, že jde o dílo potomků egyptských mořeplavců, kteří sem byli zahnáni divokou bouří. Důkazem toho má být stojící hroší samice s vysokou pokrývkou hlavy, jenž byla symbolem staroegyptské bohyně plodnosti Tveret

To je plošina měřicí čtyři čtverečné kilometry, naplněný obrovskými kameny, které se zdají mít život jejich vlastní, někteří měřící téměř 25 metrů vysoký, ve tvaru ve tvaru zvířat a lidské postavy, a jak Ruzo řekl, bylo dílo dlouho -ztracené civilizace.

The main monument, the Monument of Humanity, has fourteen faces visible by the light of the sun and two visible only by the light of the moon. Hlavní památkou, Památník lidstva, má čtrnáct tváře viditelné sluneční světlo a dvě viditelné pouze měsíčním světlem. Ruzo's photos demonstrate very clearly the many different faces of it. Ruzo fotky ukazují velice zřetelně mnoho různých tváří to. He claims that even though his work went on for a lengthy nine years that he has studied a mere ten percent of the figures. Tvrdí, že i když jeho práci pokračoval na dlouhou devět roků, které on studoval jen deset procent z částky.

Zdroj: http://www.ufo­klubzlin.estran­ky.cz/clanky/clan­ky-o-jinych-zahadach/marcahuasi

dědapetr

Dílo přírody, nebo lidí?

Podivuhodný svět stolové hory Marcahuasi objevil roku 1923 peruánský archeolog Julio C. Tello.

Podrobně je v 50. letech minulého století popsal a světu představil profesor archeologie Daniel Ruzo (1900–1993). Nyní ve výzkumech Marcahuasi pokračuje jeho vnuk Javier.

Tzv. oficiální archeologie považuje zdejší údajné sochy jen za přírodní výtvory a odmítá připustit, že by to mohlo být dílo nějaké dávné, dosud neznámé civilizace.

vagra

Hanulko good, but the Czech language…:-)

Kerberus

Hanulko,tato Vaše odpověď s anglickým textem snižuje porozumění.

Kerberus

Dědo Petře,postrádám odkaz na zdroj,abych se mohla dovědět víc.Alespoň že odkaz uvedla Kropítko.