aaabbbccc

Nevíte prosím co znamená tenhle sen?

Dnes se mi zdálo že mi zemřel děda a já sem pak objala svého tátu, který je jeho syn, kolem ruky a hodně jsem brečela a když jsem se probudila tekla mi slza. Co to znamená tenhle sen?

Nejlepší odpověď
geekocz

Znamená to, že máš dědečka moc ráda :)

Další odpovědi
anonym

http://www.pro­vaz.cz/sny/pis­meno.php?tride­ni=100

tohle je snář, můžeš si tam najít všechno, o čem se ti zdá, třeba, když pláčeš, najdeš si pláč, slzy atd…

Doplňuji:
Takže, když dám „smrt“, píše se tam: Smrt ve snu bývá spíše znamením odcházejících starých věcí. Neloučíte se náhodou podvědomě s partnerem či se starým domovem? Možná, že si jen přejet ukončit něco, co podle vás již nemá smysl.

bolak

Sny pohání strach a tužba, takže buď si přeješ aby děda umřel, a nebo se bojíš že umře. Není v tom nic složitýho.