aaabbbccc

Proč se mi pořád zdá tenhle sen?

Před půl rokem jsem se pohádala s nejlepší kamarádkou a od té doby jsme spolu nepromluvily. Poslední dobou se mi zdá sen, ale né každý den, ve kterém jsme obě a jsme zase kamarádky. Nevíte prosím co to může znamenat?

Odpovědi
anonym

Nebylo by lepší se znovu skamarádit?
Možná by sen ouplně zmizel.

bolak

Třeba ti telepaticky posílá informaci o tom, že by byla svolná k tomu se usmířit a být opět kamarádkami.
Doplňuji:
A nebos prostě jen něco špatnýho snědla.

suaeda

V podvědomí máte zafixovánu myšlenku na společný dobrý kamarádský vztah. Mrzí Vás, že jste se s kamarádkou ve zlém rozešly. Pokud Vás již přešly zlé vzpomínky na hádku, a odpustila jste ji, tak by možná by stálo za pokus zkusit se s ní opět sblížit. Pokud odpustila i ona vám a zapomněla na minulé konflikty tak se třeba zase můžete dát dohromady.

Nevíteto?

Nevím, ale přesně něco takovýho se mi dneska zdálo taky 🙂