Ušel ventil

Nevíte, proč se Drahoš nezúčastnil dnešní debaty na Nově?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… protože mu otázky nedali předem …

Další odpovědi
ivzez

Oficiálně jel Drahoš za voliči do Brna a na Zlínsko.

Podle mne si netroufá na více než dvě debaty se Zemanem. Jinak
si nedovedu vysvětlit, že by dal přednost oslovení stovek až tisíců
potenciálních voličů před oslovením statisíců až miliónů prostřednictvím TV.

Podle mne Drahoš udělal chybu už svou „nestandardní výzvou“
Zemanovi, výběrem jenom dvou debat dělá další velkou chybu.

Možná, že jen nemám dost velkou představivost, že v Drahošově
neúčasti či odmítání debat někdo jiný nějakou logiku najde.

_______

Doplňuji:

Právě jsem slyšela ve zprávách, že Eva Drahošová
na Moravě navštěvuje domovy seniorů a důchodců.
Již dříve v týdnu po prvním kole voleb jsem četla, že se paní Drahošová
divila, že důchodci volili Zemana a že jejího manžela neznají.

Podle mne Drahoš udělal hrozně velkou chybu…

MichaelOffic

Asi má strach. Dneska válel Zeman.

marci1

Podceňuje sílu TV médií a to by politik dělat neměl. Preference mu budou klesat dolů. Udělal chybu. 🙂

Drap

Asi si netroufá na 4 debaty se Zemanem.

dr.luha

Vyskytla se porucha na čtecím zařízení, které má integrované ve falešných brýlích.

aliendrone

COŽE??? On nešel dobrovolně do debaty se Zemanem? To jsem z toho PŘEKVAPENÍM úplně v prd*li!

Každý odsouzenec radostně sprintuje na svoji popravu, jen ten Drahoš dělá brikule! ;) :D :D

NO TOTO?!?! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ahold

P. Drahoš zredukoval (nebo mu bylo doporučeno zredukování) počtu debat na polovic, protože by nezvládl nastudovat odpovědi svých poradců na otázky.
Jen mě stále víc přesvědčuje , že ti poradci našli svou novou Marionetu.

anonym

zřejmě novu nepovažuje za solidní půdu pro nestrannou presidentskou debatu, a celkem tomu i rozumím. Snaha novy ze všeho vykřesat především skandál je zjevná na každém kroku, není to místo kde byste chtěl prezentovat smysluplné názory. Na druhou stranu tím udělal dle mého názoru chybu, jasně se tím proti nově vymezi a ta teď proti němu bude mnohem ostřeji vystupovat a mnohem důsledněji na něj hledat špínu ve strachu z jistého znevýhodnění při přístupu k informacím pokud by nastoupil do úřadu presidenta.

Kritikům Drahošovy neúčasti bych nicméně chtěl připomenout fakt, že to byl pan Zeman kdo odmítal veškeré debaty s protikandidáty a toto stanovisko změnil teprve až když si na kalkulačce nechal vypočítat že by ho v druhém kole mohl Drahoš porazit. Je to Zeman kdo systematicky odmítal debatovat a pokud v prvním kole uspěl jen o pár procent lépe odmítal by se bavit i s Drahošem. U Drahoše alespoň vidíme že diskusi se Zemanem se nevyhýbá zcela, narozdíl od Zemana který své protikandidáty dokonale ignoroval.

mosoj

https://l.face­book.com/l.php?u=https­%3A%2F%2Fwww.go­ogle.cz%2Furl%3Fsa%3Dt%2­6rct%3Dj%26q%3D%26es­rc%3Ds%26source%3Dweb%26­cd%3D9%26cad%3Drja%26u­act%3D8%26ved%­3D0ahUKEwiwsNe9p-HYAhVOIlAKHbzXBM0QFghG­MAg%26url%3Dhttps%25­3A%252F%252Fwww­.seznamzpravy­.cz%252Fclanek%252Fmi­losi-jdi-do-invalidniho-kresla-vsechno-mas-v-hlave-drahose-rozmetas-radi-f-r-cech-41798%26usg%3DA­OvVaw0riiU3evam­Xt0TCMcfbMr9&h=AT­Nh2x106iCS_OR­DAuJokYLrRXD99YN0FsL­8RxhoFLirdpPUM­JSTEWYizCASkoL­tS2D-d7c6EKkRpBiL6uz9ps­HbLbU8scEOFKPmzSpQSxtnm­ToiIoogKLcd_2I­YkeoiQ8mcfli5cE­YyHP-iPyLL8UQzuXILaq­FJ8RnJX3wT4bxttv0_U­fUd9o1rZ0-BEvDt36_Gp9R2GA­V3b9SyO9y0mGBUW­hDgcEP7wWnIsox­rowSCc6XaczBmP32Aw­ScPOuvKnlBEcUP­KcZqPi7eFCpaq­GbRIs9muByDpx6I0A_ez­WlQ5wgKzk-9hJjg

Kryšpín

Poněvadž má vítězství v kapse, vzdělanci, mladí, ještě mladší, pražští pepíci a pepinky jsou jeho voliči, Drahoš bude zvolen a bude národ stmelovat. Komouši-nekomouši, huliči-ne huliči, eurohujeři-samurajové, podvodníci-nepodvodníci, prostě důchodce z Vysočiny na pronajatém Hradě národ rozděli a pan Drahoš stmelí, možná i zatmelí.

xxx3

Já myslím, že pan Zeman se nedávno vyjádřil, že dvě debaty jsou právě tak akorát, aby se diváci nenudili…(Já bych se tedy na čtyři debaty ani omylem nedíval, v podstatě mě moc nezajímá ani jediná.). Najednou je ale vše jinak. Celkově tady ale jistě hraje roli strategie Zemanová týmu (vykreslovat Drahoše jako slabého, který se sebou nechá orat vláčet – pokud by na to přistoupil, nebo jako zbabělce – pokud na větší počet debat nepřistoupí.) Drahoš prostě a jednoduše volí druhou možnost a snaží se působit dojmem, že myslí i na lidi z odlehlých regionů a je dostatečně lidový – proto ty cesty, stahování králíka apod. Nic víc než strategie. Zdá se ale, že se na to většina lidí není schopná podívat z odstupu.

daran

Mě jenom udivuje,jak všichni dávají Drahošovi nálepku zbabělce a Zemana oslavují jako nějakého statečného bojovníka.Přitom sám Zeman se vyhýbal všech debat v prvním kole, jelikož věděl, že by od ostatních(kteří argumentují lépe než Drahoš) dostal tzv. na budku…

ivzez

Zemana na Nově sledovalo ± 1.500.000 diváků nad 15 let.
Kolik asi voličů oslovil Drahoš za celý minulý týden?

https://www.me­diar.cz/zemana-na-nove-sledovalo-1-5-milionu-divaku/