Avatar uživatele
cigiking.com

Nevíte proč se android jedno jaký seká i na smartphonech se čtyřjádrovým procesorem??B-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jsemtady

Mne se neseka Android, ani pc. Ale jsou lidi kterym se seka vzdy vsechno. Smaz si vsechny sracky, hejblatka, blikatka, aktivni plochu apod. A pujde ti lepe.
Ale jako ty posledni aktualizace serou i mne, nekdy zmeni leta dobrou vec jako je email a pridaji veci co nepotrebuju a jen zdrzuji. Jeste chvili a vratim se k ipbone. Zakladni design androidu 4 je hnus, driv byl hezci. Mno ale od htc sense je luxus.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mojitek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Že by se Android sekal i na čtyřjádře sekal, s tím jsem se nesetkal. Android je obecně takový neohrabaný, skoro by se dalo říct, na koleni splácaný systém a důsledky toho jsou vidět na slabších telefonech, zejména těch s jednojádrovým nebo slabším dvoujádrovým procesorem a s méně jak 1GB operační paměti (RAM).

Android co se týká výkonu, zejména kazí různé nadstavby od výrobců – snad světlou výjimkou je v tomto ohledu HTC se svým Sense, což je docela povedená nadstavba, ale zbytek – Samsung nebo Sony, to je hrůza. Ale i toto nemění na faktu, že Android je prostě náročný, i bez těch nadstaveb není tolik vyladěný jak jiné mobilní operační systémy.

Snad novější verze přijdou trošku vyladěné a výrobci se nad svými výtvory zamyslí, ikdyž si osobně myslím, že to stejně nedopadne. Tím lépe pro jiné operační systémy. Ti zkušenější si mohou přehrát ROMku od no-name čínského výrobce, který si s tím Androidem pohrál a dotáhl ho do použitelnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

android telefony používám už od první G1 která se objevila na trhu a opravdu si nemyslím že se ten systém seká. Většinou tuto pověru šíří konkurence, nebo ti kteří si prostě koupili jiný telefon a potřebují ostatním jejich volbu znechucovat, doporučuji těm řečem moc nevěřit.
Doplňuji:
btw, důležitější než počet jader je velikost RAM … jádra stačí dvě, ale RAM by měla být alespoň 1 lépe však 2GB

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
malinak812

Většinou to je podle mě malou pamětí nebo tím, že je telefon zaplněný nějakými blbostmi, jednoduše zanešený. Podobně jako se to stává u Windowsu. Sám mám už asi třetí Android telefon a ani u jednoho se mi nestalo, že by se vyloženě sekal. Teď v současné době mám jeden od Xiomi z https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony__os_an­droid a ten je rychlý jako blesk.

Nový příspěvek