cigiking.com

Nevíte proč se android jedno jaký seká i na smartphonech se čtyřjádrovým procesorem??B-)

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Mne se neseka Android, ani pc. Ale jsou lidi kterym se seka vzdy vsechno. Smaz si vsechny sracky, hejblatka, blikatka, aktivni plochu apod. A pujde ti lepe.
Ale jako ty posledni aktualizace serou i mne, nekdy zmeni leta dobrou vec jako je email a pridaji veci co nepotrebuju a jen zdrzuji. Jeste chvili a vratim se k ipbone. Zakladni design androidu 4 je hnus, driv byl hezci. Mno ale od htc sense je luxus.

Další odpovědi
Bedy

Že by se Android sekal i na čtyřjádře sekal, s tím jsem se nesetkal. Android je obecně takový neohrabaný, skoro by se dalo říct, na koleni splácaný systém a důsledky toho jsou vidět na slabších telefonech, zejména těch s jednojádrovým nebo slabším dvoujádrovým procesorem a s méně jak 1GB operační paměti (RAM).

Android co se týká výkonu, zejména kazí různé nadstavby od výrobců – snad světlou výjimkou je v tomto ohledu HTC se svým Sense, což je docela povedená nadstavba, ale zbytek – Samsung nebo Sony, to je hrůza. Ale i toto nemění na faktu, že Android je prostě náročný, i bez těch nadstaveb není tolik vyladěný jak jiné mobilní operační systémy.

Snad novější verze přijdou trošku vyladěné a výrobci se nad svými výtvory zamyslí, ikdyž si osobně myslím, že to stejně nedopadne. Tím lépe pro jiné operační systémy. Ti zkušenější si mohou přehrát ROMku od no-name čínského výrobce, který si s tím Androidem pohrál a dotáhl ho do použitelnosti.

anonym

android telefony používám už od první G1 která se objevila na trhu a opravdu si nemyslím že se ten systém seká. Většinou tuto pověru šíří konkurence, nebo ti kteří si prostě koupili jiný telefon a potřebují ostatním jejich volbu znechucovat, doporučuji těm řečem moc nevěřit.
Doplňuji:
btw, důležitější než počet jader je velikost RAM … jádra stačí dvě, ale RAM by měla být alespoň 1 lépe však 2GB

malinak812

Většinou to je podle mě malou pamětí nebo tím, že je telefon zaplněný nějakými blbostmi, jednoduše zanešený. Podobně jako se to stává u Windowsu. Sám mám už asi třetí Android telefon a ani u jednoho se mi nestalo, že by se vyloženě sekal. Teď v současné době mám jeden od Xiomi z https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony__os_an­droid a ten je rychlý jako blesk.