zjentek

Nevíte, proč mně Nerudová připomíná nějakýho oslíka, asi z Disneyovky?

Nejlepší odpověď
aliendrone

To mě potento na holá záda! Totiž i mně se v souvislosti s Nerudovou vybavuje obrázek oslíka Ijáčka z knížky A.A.Milne – Medvídek Pú! A to konkrétně ten u kapitoly „Jak Ijáček ztratí ocas a Pú ho najde“! 😮 😮 😶

Tak jestli TOHLE někdo dokáže vysvětlit, tak předem smekám!! 🙂

Další odpovědi
Malvína

To spíš bude oslík ze Shreka. Za to asi může ten její veliký a široký úsměv. Je opravdu výrazný, ale chrup má hezký. 🙂

Zdroj: https://static­.posters.cz/i­mage/1300/pla­katy/shrek-2-oslik-i637.jpg