Rokio

Nevíte, od kterého youtubera bych mohl zhlédnout celé Diablo s českými titulkami?

Myslím první díl.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Celé? Myslíš jako walktrough? No to vážně nwm, tahle hra (jednička) byla na světě dost možná dříve, než většina youtuberů, kteří se dnes tímto druhem jůtůbřením baví. Já hrál až Diablo II včetně datadisku (a to až do patche 1.13 myslím). PECKA – DOPORUČUJI! Na světě je již nějaký čas Diablo II: Resurrected, prý vše zůstalo prakticky stejné (celý systém craftění včetně dropů, jen nwm podle kterého patche), prostě stejné Diablo II jako kdysi, je to jen postavené na lepší (soudobé) grafice, tudíž pokud se do toho pustíš, tak si OPRAVDU BRUTUS zapaříš! Bacha, ač se to nezdý, takje to KRUTĚ pohlcující pařba, tak abys třeba nepřišel o zaměstnání v důsledku pozdních příchodů například! ;) :D :D

Sám se chystám do toho jít „až bude čas“, ale jednak toho pro tento případ mám ve frontě TOLIK a druhak se bojím právě toho pohlcení. No, znáš to, jsou to asi jen takové sny „až jednou…“ ;) :)

Další odpovědi
Disraeli

nevím

elkon

Nevím a nauč se skloňovat slovo titulek.

Filip84

A stáhnout, a pak si to pustit, by Ti nestačilo? 🙂

Zdroj: https://uloz.to/fi­le/mnuAorYDi/di­ablo-cz-tit-avi#!ZJV3MwR2­ATDlBGx4BJRjBT­V0MGD3ZzyRJKV1n1qKI­TySITZkAt==

Filip84

Rokio, titulek se skloňuje podle vzoru hrad, takže instrumentál plurálu je (s) titulky (hrady), nikoli titulkami (hradami).

Raději se to nauč, nebo, příště, budeš zastřelen, i s celou rodinou, víš kým! 🙂

Disraeli

i domacimi mazlicky…

Disraeli

Správně! Neřád jeden, ani skloňovat neumí. Hanba mu.