ribeiromike

Nevíte někdo jak otevřít 5L Gambrinus pivni soudek tak, abych ho mohl znovu naplnit? Diky:)

http://www.traf­fic.cz/pivo/plechov­kove/gambrinus-10-5l-soudek.html

Nejlepší odpověď
Hlada

Když se pivo vyčepuje pípou, vydloubne se horní gumový kroužek, ze soudku se vytřepe špunt a dá se použít znova.

Další odpovědi
fablen

k těmto soudkům je možné koupit i malou pípu

anonym

Myslim , ze to nejde . Alespon nam se to nepodarilo a vymysleli jsme take . Ale vyrobci to nechteji , asi , aby jsme doplnovali – a ja je chapu. 🙂 -iv-

Bičiště

Tyto soudky jsou jednorázové, nasadit pípu nejde, na spodku soudku je zapečetěný vypouštěcí kohout. Je to v podstatě pivo ve velké plechovce s výpustným kohoutem. Po vypití těch 10 piv se na to šlápne a vyhodí do kontejneru.Omlouvám se, prý se k tomu dá opravdu dokoupit malá pípa. Ale k opětovnémnu naplnění to není určeno.

elektrikář

Pivovar v Holešovicích ve své podnikové prodejně plechové soudky plnil. Prodejna však zanikla i z pivovarem.

anonym

Tak jde to tedy nebo ne. ? 🙂 Ma to nekdo vyzkousene ? -iv-