DusanOrlik

Nevíte,kde bych sehnal levnou přenosnou nabíječku pro mobilní telefony?

Zdravím,hodněkrát se mi stává,že přes noc chatuju,a prostě zapomínám nabíjet mobil,a tak sem si našel:http://www.mkeshop­.cz/produkt/in­house-mkf-pbs02b-mobilni-nabijecka-s-usb-vystupem-5v-500ma-kapacita-2200mah-467.html
ale cena je pro mě drahá,i když věcička sama o sobě je určo kvalitní.Neznáte podobnou,ale fakt to musí být přenosná nabíječka (mám mobil Sony Xperia Tipo).Koupil bych si max. za 200.- Děkuji za odpvoěď

Nejlepší odpověď
badisko

kaufland a dalsi tyhle markety uz je maji …na tuzkovou baterii …cema kolem 250 kc ..nebo se podivat v obchode s mobilnimi telefony …za ty prachy ti sice nevydrzi roky ..ale co by jsi chtel za 200

Další odpovědi
Hlada

Do 200 Kč se nabíječka koupit nedá. To je cena samotného akumulátoru.
Tenhle problém jsem řešil loni a nakonec jsem koupil tuhle: http://www.gme­.cz/nabijecky-ostatni/zalozni-nabijecka-s-usb-minwa-mw-bu2-p759-975/ .
Jako výhodu vidím to, se po opotřebení akumulátoru nemusí vyhazovat, protože se do ní dávají běžné AA akumulátory. Součástí je síťový adaptér, kterým se dají nabít. Na delší cestu je možné mít v rezervě další sadu, dají se také použít jakékoli AA baterie.
Se solárními články bych byl opatrný. V GM jsem koupil panel, který vytvářel napětí, ale žádný proud. Ochotně mi ho vyměnili za výkonnější, ale se stejným výsledkem. Technik mi sdělil, že panely jsou v pořádku, údaje o proudu a výkonu platí ale za plného slunečního svitu, který simulují 1 kW halogenovým reflektorem. Praktické použití je tak sporné. Slunci neporučím, když si chci zatelefonovat.

cochee

Dokud jsem se nepodíval na tvůj link, tak jsem nechápal, o čem mluvíš – všechny dnešní nabíječky MT jsou přenosné… http://www.gsmo­bil.cz/64-thickbox/nabijecka-na-mobil-pro-siemens-c35i-m35i-s35i-s45-me45-s45-s45i-sl42-sl45-sl45i-m50-mt50.jpg . Takže pokud jde o nouzovou nabíječku, která nepotřebuje připojení k síti, tady máš článek http://mobil.id­nes.cz/darky-pro-mobilni-maniaky-solarni-i-zalozni-nabijecky-za-par-korun-10x-/mob_tech.aspx?c=A091112­_164034_mob_tech_lhc , mi se moc líbí ta řešení na principu solárních článků.

Hakunamatata

e-bay

speedy1607

Souhlasím, raději bych si připlatila a koupila si kvalitu, která mi něco vydrží. V jedné soutěži jsem vyhrála tuto http://shop.e­mos.cz/zbozi/1604371000-zalozni-zdroj-energie-gp-2000mah-bily Jsem maximálně spokojená, super je to na cesty, když nemám přístup k zásuvce. Po mojí zkušenosti, kdybych ji nevyhrála, tak bych si klidně koupila. fakt to stojí za to, a ta cena není zase tak vysoká. Na výběr tam jsou různé designy a kapacity. Já mohu jenom doporučit, navíc to neslouží jenom pro mobily 😉