Eliska1234

Jakou byste doporučili přenosnou nabíječku pro iPhone?

(předem upozorňuji, vím, že tu podobná otázka už byla, ale mám jiný telefon a otázka je docela zastaralá)
Chtěla bych se zeptat, mám iPhone 5c, a chtěla bych nějakou přenosnou nabíječku, jakou byste doporučili? nějakou ne zas uplne drahou, počítám do 700 (jsem schopna dát i třeba 1500 kdyby za to opravdu stála) a vubec se v tech nabječkách nevyznám, doporučíte nějakou? děkuji

Odpovědi
gecco

Saaakra – a já myslel, že všechny takové nabíječky jsou přenosné – nebo ty znáš nějakou na kolečkách??? Nebo zabetonovanou u trafačky???
:-OOO
Pokud se ale zajímáš o PowerBank (neboli nabíječku s instalovaným aku), pak by bylo vhodné uvést, jakou má mít kapacitu (neboli kolikrát má být schopna telefon nabít) a jakou má mít maximální hmotnost a velikost!!!
___
Výborný poměr cena/výkon má třeba PQI i-Power 7800mAh ( http://powerban­ky.heureka.cz/pqi-i-power-7800/specifika­ce/#section )…
😉

Janek78

Dobrý den,
kapacita baterie iPhone 5c by měla být 1420mAh tudíž zda hledáte nabíječku poslední záchrany menšíhc rozměrů do kapsy mohl bych doporučit přenosnou nabíjecí baterií s kapacitou 2400mAh:
http://mp3nami­ru.cz/externi-baterie/358-externi-napajeci-baterie-ps-2400-mah-czsvk.html

Zda by kapacita byla moc malá dají se sehnat i větší externí Power Banky například tato s kapacitou 10000mAh a dvě napájecí USB vstupy pro nabíjení dvou zařízení zároveň:
http://mp3nami­ru.cz/externi-baterie/225-externi-baterie-ps-10000mah-cerna-8590141030018.html

Realná kapacita obou výše zmíněných power bank je dost přesná udané od výrobce. Kompatibilita s iPhone, iPod, iPad je zaručena.

Přeji hezký den.