zjentek

Nevíte, jestli v kapele New Kids On The Block kdy působil Mark Wahlberg?

Ten v té base (bejsce) vypadá jako Mark>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iCrargw1rrM

Odpovědi
quentos

Ano, dokonce byl jedním ze zakládajících členů. Po několika měsících však skupinu opustil. (Zdroj: anglická Wikipedie, z mobilu mi nejde vložit odkaz)

Ametyst

Mark byl v kapele jen pár měsíců. Ve třinácti. Zato jeho starší bratr Donnie Wahlberg byl stálý člen. Jsou si hodně podobní. Na fotce je Donnie.

aevul

Nevím, jak odpovědět. Když odpovím ano, bude to znamenat ano, nevím to?

zjentek