annas

Nevíte, jak vzniklo pojmenování „kinderhulán“ a jaký je jeho význam?

Děkuji.
Doplňuji:
Pájo, nachytal jste mě na hruškách. Děkuji za odkaz.

Nejlepší odpověď
Pájo

Odpověďi v odkazu:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vysvetlite-mne-prosim-vyznam-slangovych-slov-patri-do-slovniku-mladych-jsem-jina-generace-pokud-neznam-kontext-jen

annas

Možná jsem se vyjádřila nepřesně. Nepodívala jsem se do modré lišty a stalo se. Opakovala jsem již vložený dotaz. Chtěla jsem otázku smazat, protože jsem si odpovědi v odkazu přečetla. Ale když upozorňuji i ostatní na to, že se vložená otázka opakuje, uvědomila jsem si, že jsem udělala chybu. Proto jsem připomínku vzala.