iceT

Nevíte jak si účtuje svou odměnu

tatér?(ten co na lidi kreslí svoje obrázky)
Vždycky jsem myslela,že podle velikosti obrázku,ale kamarádka mě teď informovala,že si nechá udělat nějakou malůvku,a prý si ten člověk účtuje 700/h,což se mě trochu moc nepozdává,protože když bude schválně pracovat pomalu,tak si může naúčtovat třeba dvě hodiny práce,a obrázek bude třeba 10×10 cm…díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Leilisek

Já jsem tedy o žádném tetovacím salonu, kde by se účtovalo podle doby práce, neslyšela. Což ale neznamená, že neexistuje. Mám zkušenost jen se salony, kde se účtuje podle typu obrázku (detaily a propracování), barvy (černobílé či barevné) a velikosti, nikoli pouze podle doby práce.

Další odpovědi
dědapetr

Ceník

Nejnižší cena tattoo je 500 Kč. Cena se odvijí dle náročnosti motivu, dle počtu použitých barev, dle velikosti barvené plochy a podobně. Přibližná cena je 100Kč na centimetr, u dočasněho tattoo je to 120 Kč.

Zdroj: http://www.tattoo-read.cz/index­.php?option=com_con­tent&task=view&id=16&I­temid=26