Lenny998

Nevíte jak se restartuje heslo na počítači?

Zapomenuté heslo .......
Doplňuji:
Dávám dobrý hodnocení ......

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jaký máš systém? xp?
Klikni na start a pak na obrázek nahoře a dej změnit heslo. Zadej starý a pak 2× nový a je to.

Další odpovědi
kapka

Zjišťovala jsem to nedávno pro Windows 7 a zjistila jsem, že je potřeba mít vytvořenou zálohu třeba na flashce, pak je to jednoduché. Zde je to přesně popsáno http://www.ma­xiorel.cz/jak-na-zapomenute-heslo-do-windows-7

V nápovědě pro windows se píše, že pokud je zapomenuté heslo správce, nedá se na účet správce dostat jinak, než pc přeinstalovat.
Napsala jsem to svými slovy, protože mi to z té nápovědy nešlo zkopírovat a vložit sem.

Přes nouzový režim mi nic měnit nejde. Pc stejně vyžaduje heslo, takže se člověk nikam nehne.

vrtula

Přes zapomenuté heslo se dá dostat v nouzovém režimu. Při restartu PC než naběhne Windows zmáčkni F8. Pak po naběhnutí systému můžeš heslo zrušit a restartovat PC do normálního režimu. Pak si zadáš nové heslo.