Jaro500

Jak zjistit zapomenuté heslo do Windows XP?

Jak zjistit zapomenuté heslo do windows xp

Vložil jste neotázku
Jak zjistit zapomenuté heslo do indows xp

Nejlepší odpověď
anonym

Tady je velmi přesně popsán návod jak heslo libovolného uživatele resetovat. Tento postup s využitím SystemRescueCD mám otestovaný a je spolehlivě funkční. Je to velmi spolehlivý nástroj a narozdíl od jiných od vás nebude chtít žádné poplatky a výpalné …
http://mindspi­ll.net/computin­g/windows-notes/recover-windows-xp-password-with-systemrescuecd/

Další odpovědi
independent

Přeinstaluj celý PC a máš klid, doufám, že při koupi nového compu ti dali instslační CD

Arne1

Kdysi jsme měli prográmwk na spustitelném CD, který to heslo dokázal smazat. Ale kdeže to je… Zkus hledat například „XP password remove“ a podobně.

Dochy

Nepíšeš v jakém jsi prostředí…
Tak ještě jedna rada (i když nejspíš mimo mísu)

Obrať se na admina, ať Ti heslo zresetuje…