vita

Jak smazat hesla z notebooku??

Ahoj. Nejsem kde jaky profik ale tohle važně nevim.Budu prodavat mé známé notebook jakmile si zalohuji vše z notesu tak vše smažu ale dela mi už ted problem smazat automaticky hesla jako k mejlu a jine stranky kde si notes pamatule hesla,tak jak na to??Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Reinstal je v tomto případě zbytečný a pracný.
Stačí použít CCleaner a zaškrtnout navíc v Čističi: Uložená hesla, dpoporučuji také Historii aut.vyplňování a Síťová hesla. Poté zpustit čištění. Přejít v Čističi na Aplikace, zaškrtnout Hesla i tam, znovu vyčistit.
V Nástrojích pak přejít na Čistič disku a vyčistit Místní disk.
Pokud CClener nemáš, je zde:
http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/
Doplňuji:
Omlouvám se za chybná písmenka v textu a podotýkám, že bod obnovení nepomůže – hesla stále zůstávají v PC.

Další odpovědi
anonym

Vše odinstalovat, či bod obnovení, popřípadně reinstal windowsu

denim

Vse moc slozite… zmackni 3 klavesy najednou a vyskoci ti historie, zaskrtej vsechny body a spust. Vymazes tim historii od zacatku kdy windows by l instalovanej,ne­zapomen zaskrtnout policko ze chces vymazat historii od zacatku spusteni pocitace. zmackni Ctrl Shift Delete