PC se sám restartuje

Díky moc za cenné rady ohledně PC. Jenže nevím, jaký prográmek by měl ten virus najít. PC mi stále sám bez varování restartuje, nebo se hry kousnou, nebo vypnou a vyskočí mi tabulka s nápisem Fatal error!
Zdroj mám v samostatné zásuvce, proud je ok, PC se nepřehřívá. Antivirus mám NOD32 a automatické aktualizace zapnuty. Nainstalovaný mám i SP3, PC je po řádném přeinstalování celého winXP 2000 asi tři týdny. Někdy se zrestartuje a sám zapne, jindy restartuje a požaduje provést kontrolu disku. Používám denně prográmek Tune up úklid jedním kliknutím.
Mám ho už skoro 7 let, perfektně šlape, je optimalizovaný pro výkon, je spolehlivý a hlavně rychlý.Můj muž mi říkal, že by to mohlo být také zastaralým biosem, že je třeba jej aktualizovat na nový.
Pokud bys měl nějaké další rady, děkuji. Naďa.

Odpovědi
Wareg

Zkuste ještě jednou přeinstalovat systém, může to být jenom nějaká hovadina, která vám ztrpčuje život. Pokud by se restartování objevovalo i po této instalaci, požádejte o pomoc odborníky přes IT, mohlo by se jednat o nějakou hardwarovou chybu, kterou běžný uživatel nevyřeší.

rety

Opravdu se nepřehřívá? Zkusila jste vysát pc od prachu? Fungují všechny ventilátory? Může to být softwareová chyba systému. Promě NODu doporučuji stáhnout a nainstalovat program Malwarebytes Anti Malware. Je zdarma. Zaktualizovat a udělat komplettní scan. Najde hromadu problémů. Ještě bych doporučil CC cleaner. Z osobních zkušeností mi podobný problém dělaly špatné RAM moduly.

anonym

já bych do biosu vůbec nešel,efekt bude nepatrný,ale škody mohou být hrozné,ale k tomu TuneUPu to je velice schopný nástroj,ale on nemá jen úklid jedním kliknutím,uvolnění místa na disku-nepotřebné soubory,údržba systému-opravit problémy registru,řešení problémů-zkonrolovat systém souborů atd.

Apropo,kolik máte volného místa na disku,jestli málo,tak to může být taky problém.
Ještě jeden tip,pokud ho nemáte nainstalovaný,dejte instalovat-kontrola a co najde tak vše smazat!!!!!!!!!

http://www.slu­necnice.cz/sw/spy­bot/