dgfdgf

Nevíte, jak mám najít to video, možná to byla reklama, jak malýho kluka někdo přistihne při krádeži jídla, ale…?

…ale místo obvyklý reakce většiny lidí, mu dá jídlo pro svojí rodinu? Kluk je o několik let pozdějc doktor, a jeho pacient nemá peníze na svoji léčbu, ale doktor mu tu léčbu zaplatí, protože to on mu před letama dal peníze na jídlo pro svojí rodinu.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/313569-konej-dobro-vrati-se-ti-to-treba-za-30-let-dojima-reklama.html
Konej dobro, vrátí se ti to. Třeba za 30 let, dojímá reklama.