Odpovedi18

Mám závratě, bolí mě pořád hlava a celý tělo a jsem furt unavenej. Nevíte, co se se mnou děje?

Mám závratě, bolí mě furt hlava… jsem furt unavenej… nemůžu normálně fungovat, tak jako dřív… bolí mě celý tělo včetně svalů (hlavně záda a nohy (lýtka) .. mám úzkosti… někdy vstanu a strašně rychle mi bije srdce… a přitom jsem žádnou noční můru neměl… levá ruka jen když po prstech přejedu, tak jako kdyby se svlékala a kůže tam nebyla… prostě jen, že tam je maso… a přitom na druhé ruce třeba prsty jsou silný a bez bolesti… někdy mě i brní jen ta jedna ruka (vždy je to levá)
Edit: je mi 18 let

Nejlepší odpověď
ivzez

K lékaři!!!

Další odpovědi
Drap

Zajít k lékaři tě nenapadlo? Zkus to. Vyšetřit někoho po netu doposud nejde.

yuko

Kolik hodin denne travis u pocitace? Sportujes, chodis na cerstvy vzduch?
Zitra si zajdi k lekari a zeptej se ho na totez. Mozna bude chytrejsi.

jirka F

Jakýmkoliv možným způsobem co nejdříve k lékaři.

Edison

Všichni jsme tu zkušení lékaři. Podle mě nejde o nic vážného.. Prachobyčejné umírání. Je to ten.. moribundus.

klumprt

Nedostatek vápníku.

mzm

Já bych to viděl na „Mám závratě, bolí mě pořád hlava a celý tělo a jsem furt unavenej tida“ (viz Operace jau)