Mirrorwoman

Nevím jaký dárek mám vyrobit strejdovi k narozeninám.

V pátek má můj strejda oslavu narozenin a nevím jaký mu mám vyrobit dárek.

Nejlepší odpověď
barnajka

Když tak ráda píšeš, proč mu nenapíšeš nějakou povídku, kde on bude hlavní hrdina?
Může být úplně smyšlená, ale klidně to můžeš pojmout i jako jeho pravdivý příběh (životopis). Hm? ;)

Další odpovědi
www

Něco co má rád, co se mu líbí, případně cosi praktického k jeho používání ap.

Berušinka

Tak to já také nevím, podle toho, co má rád.

KlérW

Ty sama určitě víš co má strejda rád :) Vyrob mu něco, o čem víš, že mu udělá radost. Vlastní výrobek z vlastní hlavy určitě potěší nejvíce.

megahit

můžeš mu třeba uvázat masovou kytku-ze salámu a sýrů a další zeleniny, nebo z něčeho co má rád. obrázky určitě pro inspiraci na netu najdeš