foghat0

Neví náhodou někdo, co je toto za logo?

viz obrázek
Děkuji

Nejlepší odpověď
Edison

Chotěboř!!

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?newwindow=1&hl=cs&­site=imghp&tbm=is­ch&source=hp&biw=1­438&bih=757&q=chot%C4%9B­bo%C5%99%20lo­go&=&oq=&gs_l=

Další odpovědi
Mp2

Mně to nepůjde, používám jen telefon, ale zkuste to někdo najít na google ve vyhledavani podle obrázků..

Zkuil jsempodle loga dát do kupy pár zkratek, ale absolutně se nechytám :)

Víš, ono to bude asi néco jako Toyota, kde jsou všechna pismena na sobě…
Tady lze najít O, I,C,D,B,E,F a G ..
Něco například ve stylu GOBI nebo čehokoliv, co v tom najdeš.